EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Телефон +38(044)33-999-03
Передзвонити
Меню Меню

Про клініку

Створена в 2016 році київська клініка EuReCa об’єднала в собі команду професіоналів-однодумців, за плечами яких багаторічний досвід медичної практики. Сучасне обладнання закладу дозволяє не тільки вчасно діагностувати хворобу, попередивши її розвиток, а й лікувати, проводити інтенсивну терапію включаючи підтримку або заміщення функцій життєво-важливих органів пацієнтів.

В основі роботи клініки лежить сучасний мультидисциплінарний підхід – реальна командна робота, яка дозволяє сформувати комплексну стратегію лікування та кинути виклик хворобам будь-якої складності.

В EuReCa на постійній основі діє практика віддаленого консультування пацієнтів та їх лікарів – наш досвід дозволяє виявляти не типові випадки та запобігати розвитку важких ускладнень. Ретельний підхід до кожного звернення забезпечує високий рівень якості наданих послуг.

Наша місія – допомагати людям бути здоровими, почуватися краще і жити довше!

Нефролог

Законь Костянтин Миколайович
Законь Костянтин МиколайовичМедичний директор «Eureca», головний лікар, лікар-нефролог вищої категорії, кандидат медичних наук. Автор та співавтор більш ніж 30 наукових робіт. Член Асоціації нефрологів України, Міжнародної асоціації нефрологів.
17 років досвіду
Арбузова Ірина Орестівна
Арбузова Ірина ОрестівнаЛікар відділення інтенсивної терапії. Автор 7 наукових публікацій.
10 років досвіду
Дударенко Валерий Борисович
Дударенко Валерий БорисовичЛікар-нефролог І категорії. Старший науковий співробітник відділу інтенсивної нефрології Інституту нефрології НАМН України. Автор і співавтор понад 10 наукових робіт.
14 років досвіду

Аритмолог

Парацій Олексій Зіновійович
Парацій Олексій ЗіновійовичЛікар-аритмолог, кандидат медичних наук. Співавтор 6 патентів та 28 публікацій. Член Асоціації кардіохірургів України та Асоціації аритмологів України. Куратор та співорганізатор щорічних курсів.
16 років досвіду
Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана МихайлівнаЛікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії. Співавтор декількох наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».
12 років досвіду

Ендокринолог

Кушнарьова Наталія Миколаївна
Кушнарьова Наталія МиколаївнаЛікар-ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії. Є автором та співавтором більш ніж 40 наукових робіт. Взяла участь у більше ніж 50-ти міжнародних досліджень. Член Асоціації ендокринологів України.
17 років досвіду
Шишкань-Шишова Катерина Олександрівна
Шишкань-Шишова Катерина ОлександрівнаПрацює молодшим науковим співробітником та лікарем-ендокринологом. Має 6 публікацій в авторитетних виданнях та бере участь у клінічних випробуваннях новітніх способів лікування цукрового діабету.
9 років досвіду

Кардіолог

Пантась Ольга Василівна
Пантась Ольга ВасилівнаПостійний учасник медичних конференцій, навчальних програм. Автор та співавтор більш ніж 30 наукових публікацій та робіт. Член Асоціації кардіохірургів України.
15 років досвіду
Бабочкіна Аліса Русланівна
Бабочкіна Аліса РусланівнаЛікар-кардіолог вищої категорії. Є співавтором 5 патентів на винахід та 25 публікацій у фахових періодичних виданнях. Постійний учасник медичних конференцій, навчальних програм.
15 років досвіду

Пульмонолог

Багін Тетяна Михайлівна
Багін Тетяна МихайлівнаЛікар-пульмонолог другої категорії. Працює над дисертацією на звання кандидата медичних наук.
9 років досвіду

Терапевт

Твердохліб Христина Леонідівна
Твердохліб Христина ЛеонідівнаЗаступник медичного директора з амбулаторної допомоги, лікар-терапевт. Науково-практичні інтереси: діагностика та лікування пацієнтів з поєднаною патологією, оцінка та корекція передопераційних факторів ризику. Співавтор 2 наукових статей
4 роки досвіду

УЗД

Пончко Андрій Володимирович
Пончко Андрій ВолодимировичСпеціалізується на ультразвуковій діагностиці захворювань серця та магістральних судин та ультразвуковому супроводі інвазивних втручань. Друга спеціальність - «Лікар-анестезіолог ІІ категорії».
11 років досвіду
Цередіані Акакі Давидович
Цередіані Акакі ДавидовичУ 2010 році закінчив медичний факультет Тбіліського Державного Мед. Університету (Грузія). Ординатура «Акушерство та гінекологія». Пройшов спеціалізацію з УЗД ТА курс тематичного удосконалення
6 років досвіду+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook