EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Телефон +38(044)33-999-03
Передзвонити
Меню Меню

Нефролог

Термін нефрологія походить від давньогрецької нефрос – «нирка», і логія – «вчення», відповідно нефролог – лікар, який спеціалізується на хворобах нирок.

Нирки – життєвоважливий орган. Їх основною функцією є видалення з організму кінцевих продуктів обміну речовин, а порушення їх функціонування часто впливає на роботу інших органів. З іншого боку,  захворювання нирок часто є наслідком хвороб інших органів. Тому знання та досвід нефролога не можуть обмежуватись лише областю патології нирок, ключовим фактором у вирышенні проблеми може бути виявилення захворюваннь інших органів, які проявлються змінами у роботі нирок.

Завданням нефролога є не тільки з’ясування причини захворювання для подальшого його лікування та профілактика розвитку ускладнень, але й забезпечення нормальної роботи всіх органів і систем організму для збільшення тривалості та покращення якості життя.

Перевага фахівців клініки EuReCa в тому, що вони, з одного боку, мають великий досвід інтенсивної терапії, коли життя пацієнта залежить від швидкості прийняття рішень та врахування всіх дрібниць, а з іншого -  розуміють переваги комплексного і командного підходу до нестандартних ситуацій, що дозволяє ефективно проводити лікування випадків будь-якої складності.


Законь Костянтин Миколайович
Законь Костянтин МиколайовичМедичний директор «Eureca», головний лікар, лікар-нефролог вищої категорії, кандидат медичних наук. Автор та співавтор більш ніж 30 наукових робіт. Член Асоціації нефрологів України, Міжнародної асоціації нефрологів.
18 років досвіду
Арбузова Ірина Орестівна
Арбузова Ірина ОрестівнаЛікар відділення інтенсивної терапії. Автор 7 наукових публікацій.
11 років досвіду
Дударенко Валерий Борисович
Дударенко Валерий БорисовичЛікар-нефролог І категорії. Старший науковий співробітник відділу інтенсивної нефрології Інституту нефрології НАМН України. Автор і співавтор понад 10 наукових робіт.
15 років досвіду+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook