EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Меню Меню

Ціни

Акції

«Супровід пацієнтів на терапії непрямими антикоагулянтами» - програма лояльності
«Супровід пацієнтів на терапії непрямими антикоагулянтами» - програма лояльностіПрепарати НАК приймають від декількох місяців або протягом всього життя. Неправильне проведення лікування статистично достовірно збільшує захворюваність та ризик смерті від тромбоемболічних ускладнень. 
Спеціальні ціни на телемедичне консультування
Спеціальні ціни на телемедичне консультуванняДля пацієнтів, які в будь-якій формі консультувались або лікували в нашій клініці, на постійній основі діє програма лояльності – спеціальні ціни на телемедичне консультування. 
Знижка 25% на УЗД при попередньому записі
Знижка 25% на УЗД при попередньому записіХороші спеціалісти цінують свій час! В EuReCa починає діяти програма -25% на УЗД при попередньому записі. Визначений час, ніякої черги, досвідчені лікарі – знижка без обману, зручно і пацієнту і лікарю 
Програма лояльності «Слухай серце»
Програма лояльності «Слухай серце»В клініці EuReCa починає діяти програма лояльності «Слухай серце», суть її полягає в тому, що комплекс «консультація аритмолога та холтерівське моніторування» в сумі будуть коштувати на 25% дешевше. 
Програма лояльності для пацієнтів з онкологічними захворюваннями
Програма лояльності для пацієнтів з онкологічними захворюваннямиУ EuReCa створені програми лояльності для пацієнтів з онкологічними захворюваннями, які направлені на діагностику та лікування всього спектру можливих каріотоксичних ефектів протипухлинної терапії. 
Літня пропозиція — вартість консультації нефролога знижено!
Літня пропозиція — вартість консультації нефролога знижено!До 31 серпня включно для нових пацієнтів – вартість консультації нефролога становитиме – 300грн замість 450грн. Також, всім пацієнтам клініки, спеціальна знижка 50% на УЗД нирок. +38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook