EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Меню Меню

Кардіотоксичність протипухлинної терапії: артеріальна гіпертензія

Артеріальна гіпертензія є частим супутнім захворюванням у хворих на онкологічні захворювання. Крім цього, артеріальна гіпертензія є частим (11-45%) небажаним ефектом застосування інгібіторів васкулярного ендотеліального фактора росту (VEGF). При цьому, у 2-20% пацієнтів важка гіпертензія може стати причиною припинення лікування. Причинами розвитку артеріальної гіпертензії при прийомі цих препаратів є порушення обміну оксиду азоту, зменшення кількості судин, окислювальний стрес та ушкодження клубочків нирок.

Цільовий рівень артеріального тиску у хворих на онкологічні захворювання становить менше 140/90 мм рт.ст. і навіть нижче у пацієнтів з протеїнурією.

Завдяки застосуванню мудлитидисциплінарного підходу та сучаного діагностичного обладнання для амбулаторного моніторингу артеріального тиску фахівці клініки EuReCa можуть встановити причину артеріальної гіпертензії та провести її ефективне лікування.

Ціни в Києві

Скринінг кардіотоксичності протипухлинної терапії (консультація кардіолога, ЕКГ, ЕхоКГ з визначенням сегментарної скоротливості міокарду, функції клапанів та тиску у легеневій артерії, добовий холтерівський моніторинг ЕКГ, добовий амбулаторний моніторинг артеріального тиску)1750 грн 1260 грн
Спеціальна пропозиція
Кардіоскринінг пацієнтів з онкологічними захворюваннями перед хірургічними втручаннями (консультація кардіолога, ЕКГ, ЕхоКГ з визначенням сегментарної скоротливості міокарду, функції клапанів та тиску у легеневій артерії)1230 грн 950 грн
Спеціальна пропозиція
Консультація кардіолога первинна450 грн
Консультація кардіолога пацієнтів, які лікувались або консультувались у клініці300 грн

Додаткова інформація

Кардіотоксичність протипухлинної терапії: легенева гіпертензія

Кардіотоксичність протипухлинної терапії: ішемія міокарду

Кардіотоксичність протипухлинної терапії: порушення ритму серця (аритмії)

Кардіотоксичність протипухлинної терапії: серцева недостатність

Кардіотоксичність протипухлинної терапії: ураження клапанів серця

Кардіотоксичність протипухлинної терапії: тромбоемболічні ускладнення

Кардіотоксичність протипухлинної терапії: ураження периферійних артерій
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook