EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Меню Меню

Захворювання органів травлення

Гатрит

Гастрит – це запалення слизової оболонки шлунку, яке призводить до порушення процесу травлення. Гастрит має гостру та хронічну форму. Також його класифікують за рівнем кислотності: з підвищеною, пониженою та нормальною кислотністю. 

Дізнатись більше про симптоми, діагностику та лікування гастриту

Гепатит

Гепатит – це група гострих та хронічних захворювань, пов’язаних з запаленням печінки. Згідно клінічним ознакам гепатит може бути жовтяничний, безжовтяничний або субклінічний. Залежно від причини розвитку хворобу класифікують:

Панкреатит

Гострий панкреатит вирішально важливо виявити якомога раніше, оскільки структура лікування багато в чому залежить від тяжкості перебігу хвороби. Лікування легкого ступеня тяжкості відносно проста, в той час, як важка ступінь вимагає значних зусиль, впритул до хірургічного втручання  та інтенсивної терапії.

Хронічний панкреатит – це серйозне захворювання підшлункової  залози. Причиною його виникнення є погана прохідність шлункових соків у дванадцятипалу кишку, а їх накопичення в органі призводить до руйнування його клітин. При цьому частина шлункових соків потрапляє у кров та негативно впливає на інші системи органів. Всі ці процеси відбуваються у періоди загострення.

Ентероколіт

Ентероколіт – це запальний процес тонкого та товстого кишечника. Найчастіше спостерігається його гостра форма, яка при неправильному лікуванні може перейти у хронічну. Під час гострого ентероколіту виникає запалення лише слизової оболонки, а тривалий хронічний процес призводить до більш глибоких пошкоджень, в результаті яких можуть розвинутися незворотні зміни слизової. І як наслідок – порушення процесу травлення.

Дізнатись більше про симптоми, діагностику та лікування ентероколіту

Жовчнокам’яна хвороба

Жовчнокам’яна хвороба – це захворювання, яке характеризується утворенням каміння (конкрементів) в жовчному міхурі та протоках. Основними причинами виникнення даної хвороби є застій жовчі та підвищення концентрації солей в жовчі внаслідок порушеного обміну речовин. 

Дізнатись більше про жовчнокам'яну хворобу

Хвороба Крона

Хвороба Крона – це хронічне запальне захворювання шлунково-кишкового тракту, яке може уразити будь-який його відділ, але найчастіше вражається кінцевий відділ тонкої та товстої кишки.

Дізнатись більше про симптоми, діагностику та лікування хвороби Крона

Холецистит

Холецистит – одне з найпоширеніших захворювань шлунково-кишкового тракту. Це запалення стінки жовчного міхура, яке виникає внаслідок застою жовчі або інфекції. Розрізняють дві форми: гострий холецистит та хронічний холецистит.

Цироз печінки

Цироз печінки – це значне пошкодження органу, яке призводить до руйнування тканин та їх поступової заміни фіброзними волокнами. В результаті цього заміщення утворюються різного розміру вузли, які кардинально змінюють структуру печінки. Поступово функціональність органу знижується, аж до повної втрати працездатності.

Дізнатись більше про симптоми, діагностику та лікування цирозу печінки
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook