EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Телефон +38(044)33-999-03
Передзвонити
Меню Меню

Електрокардіографія (ЕКГ)

Електрокардіографія (ЕКГ)Електрокардіографія (ЕКГ) є одним з основних і обов’язкових методів обстеження пацієнтів з підозрою на захворювання серця.

Комп’ютерна 12-ти канальна ехокардіографічна багатофункціональна система ECGpro® клініки EuReCa використовує один із найточніших алгоритмів Hannover ECG System (HES®), що дозволяє проводити як рутинні, так і індивідуально адаптовані дослідження.

Система обладнана індикатором якості сигналу від кожного електроду, що гарантує бездоганну якість реєстрації електрокардіограми. ECGpro® відображає відразу усі виміряні величини. Таблиця вимірювань містить статистику P, QRS і T для всіх 12 каналів. Програмне забезпечення також дозволяє лікарю, за бажанням, самостійно виміряти тривалість зубців та інтервалів.  Таблиці, графіки і тренди, що формуються автоматично або на вимогу лікаря також допомагають у процесі аналізу. Фінальний висновок робиться лікарем, а система підтвердження висновків гарантує, що результат може бути відредагований лише авторизованим користувачем. Після збереження ЕКГ-запису, він може бути відкритим на будь-якому робочому місці клініки.

Ціни в Києві

ЕКГ (без заключення лікаря) 80 грн
ЕКГ (заключення лікаря) 130 грн
Консультація кардіолога первинна450 грн
Консультація кардіолога пацієнтів, які лікувались або консультувались у клініці300 грн+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook