EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Телефон +38(044)33-999-03
Передзвонити
Меню Меню

Серцева недостатність

Висловлювання «серцева недостатність» звучить так, ніби серце вже не працює, і з цим нічого не можна зробити. Насправді серцева недостатність означає, що серце не перекачує достатню кількість крові, як це має бути. Наше тіло залежить від здатності серця виконувати свої «насосні» функції для доставки кисню і поживних речовин до клітин організму. Коли клітини живляться належним чином, організм може нормально функціонувати. При серцевій недостатності, ослаблене серце не може забезпечити клітини достатньою кількістю крові. Це призводить до втоми та задишки, у декого проявлятись у вигляді кашлю. Повсякденні справи, такі як прогулянка, сходження сходами, не кажучи про активні дії, можуть викликати великі складнощі.

Серцева недостатність є серйозним станом, і, як правило, не піддається лікуванню. Але багато людей з серцевою недостатністю можуть вести повноцінний спосіб життя, якщо вчасно звернуться до лікаря. Спеціальні ліки пом’якшать вплив хвороби, а спокійний здоровий спосіб життя допоможе уникнути загострень. Пацієнтам з хворим серцем дуже важливо мати підтримку сім'ї та друзів, які розуміють його становище.

Питання та відповіді - Коли необхідно звертатись до лікаря
- Про що запитати свого лікаря
- Що допоможе запобігти або уникнути розвитку серцевої недостатності
- Які ліки мені потрібно буде приймати?

Гостра серцева недостатність

Гостра серцева недостатність – це різке погіршення функції міокарду, в результаті якого зменшується серцевий викид та збільшується розрив між потребою організму в кисні та його надходженням. Це одна з найчастіших причин смерті внаслідок серцево-судинних захворювань.

Більше про симптоми, діагностику та лікування гострої серцевої недостатності

Хронічна серцева недостатність

Хронічна серцева недостатність (ХСН) – це хронічний стан, який виникає внаслідок різноманітних захворювань серця і характеризується зниженням насосної функції серця внаслідок порушення його здатності наповнюватись кров’ю та/або випускати її у судинне русло. Це в свою чергу призводить до порушення кровопостачання інших органів, їх гіпоксії та порушення функції і накопиченню рідини в організмі.

Більше про симптоми, діагностику та лікування хронічної серцевої недостатності

Ціни в Києві

Консультація кардіолога первинна450 грн
Консультація кардіолога пацієнтів, які лікувались або консультувались у клініці300 грн+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook