EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Телефон +38(044)33-999-03
Передзвонити
Меню Меню

Гострий інфаркт міокарду з підйомом сегменту ST (STEMI)

Інфаркт міокарду – форма ішемічної хвороби серця, яка характеризується некрозом (відмиранням) ділянки міокарду. Причиною цього є недостатнє його кровопостачання. В результаті виникає рубець і погіршується робота серця. Підйом сегменту ST при гострому інфаркті міокарда говорить про ураження серцевого м’язу по всій товщині.

Симптоми

Гострий інфаркт міокарду може проявитися у вигляді пекучої болі в ділянці грудної клітки, яка може віддавати у ліву руку, лікоть, або нижню щелепу. Також напад може супроводжуватися підвищеною пітливістю, нудотою, блюванням, задишкою та порушенням серцевого ритму.

Діагностика

Найбільш типовим проявом інфаркту міокарду є біль в грудній клітці. При цьому лікар обов’язково бере до уваги інтенсивність болю, його тривалість (приступ триває приблизно 15-20 хвилин). Також обов’язково уточнюється чи приймав хворий нітрогліцерин для полегшення болю, якщо так, то чи був позитивний ефект. У клініці EuReCa обстеження пацієнтів з підозрою на інфаркт міокарду включає проведення ЕКГ, ехокардіографії та експрес-визначення тропоніну, що дозволяє за лічені хвилини встановити діагноз та розпочати лікування.

Лікування

Основою лікування гострого інфаркту міокарду з підйомом сегменту ST є забезпечення прохідності коронарних артерій. Найкращим способом це зробити є проведення коронарної ангіографії з агіопластикою та стентуванням коронарних артерій, що й виконується у клініці EuReCa протягом 30-60 хвилин (відповідно до рекомендацій) від поступлення пацієнта з гострим інфарктом міокарду.

Також лікування гострого інфаркту міокарду включає знеболення, оксигенотерапію, терапію антикоагулянтами та антиагрегантами.

Ціни в Києві

ЕКГ (заключення лікаря) 130 грн
Консультація кардіолога первинна450 грн
Консультація кардіолога пацієнтів, які лікувались або консультувались у клініці300 грн
УЗД серця. Стрес-ехокардіографія (Ехо-КГ) з фармакологічними пробами860 грн

Додаткова інформація

Інфаркт міокарда

Гострий інфаркт міокарду без підйому сегменту ST (NSTEMI)

Часті питання: Інфаркт міокарда
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook