EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Меню Меню

Хвороби нирок

Діалізна терапія

Перитонеальний діаліз

Метод діалізної ниркової замісної терапії, в основі якого лежить обмін речовинами між кров’ю пацієнта та діалізуючим розчином, який вводиться в порожнину очеревини. Існує декілька методик та режимів перитонеального діалізу, від оптимального підбору яких залежить ефективність лікування.

Ще у 2004 році фахівці клініки, розповсюджуючи власний досвід, прийняли участь у запровадженні методу перитонеального діалізу в практику охорони здоров’я України, як методу рутинного лікування дорослих з термінальною нирковою недостатністю.

Дізнатись більше про лікування перитонеальним діалізом

Гемодіаліз

Метод гемодіалізу полягає в тому, що з крові пацієнта видаляються продукти обміну речовин, які не виводяться нирками через втрату їх функції, та додаються певні речовини, дефіцит яких також обумовлений нирковою недостатністю. Для цього використовують спеціальний пристрій - апарат гемодіалізу, який інколи називають «штучною ниркою». Існує кілька методів проведення гемодіалізу.

Дізнатись більше про лікування гемодіалізом

Гостра діалізна терапія

Діалізна ниркова замісна терапія, яка застосовується для лікування гострого пошкодження нирок, тобто гострої ниркової недостатності. Сьогодні все частіше термін гостра діалізна терапія використовують у більш широкому сенсі - діалізна терапія у пацієнтів, як з гострим так і хронічним порушенням функції нирок, у випадку гострого захворювання.

Дізнатись більше про лікування гемодіалізом

Хронічна хвороба нирок

Хронічна хвороба нирок  – це велика група захворювань, що мають різні причини, але об’єднуються тим, що мають тривалий перебіг (більше 3-х місяців) та тенденцію до прогресування аж до повної втрати функцій нирок.

У клініці EuReCa досвідчені фахівці виміряють функцію нирок, за необхідності, проведуть лабораторні тести та інструментальні дослідження, які необхідні для з’ясування причини хронічної хвороби нирок або їх ускладнень. На основі діагностичних даних, мультидисциплінарна команда формує оптимальну комплексну стратегію лікування. У разі, якщо пацієнт має намір проходити лікування за місцем проживання, в клініці практикуються подальші консультації пацієнтів та їх лікарів, в тому числі і віддалені консультації.

Дізнатись більше про лікування хронічної хвороби нирок

Гостре пошкодження нирок

Це раптове потенційно зворотнє порушення функції нирок, яке може мати різні причини. Оскільки, у більшості випадків, ГПН являється лише проявом захворювання інших органів, пошук цих причин здійснює мультидисциплінарна командаяка призначає оптимальне лікування, що значно підвищить шанси на одужання та відновлення функції нирок.

Крім того, пацієнти із захворюванням нирок, яким плануються оперативні втручання, та їх лікарі отримують консультацію з мінімізації ризику погіршення функції нирок та програму післопераційного спостереження.

Дізнатись більше про лікування гострого пошкодження нирок

Тубулоінтерстиціальний нефрит

Група гострих або хронічних захворювань нирок. Тубулоінтерстиціальний нефрит розділяють на інфекційний та неінфекційний.

Інфекційним, що зустрічається найчастіше є пієлонефрит. Разом з цим, досить велика кількість інфекцій можуть прямо або опосередковано викликати зміни у нирковій тканині. Серед неінфекційних найчастіше зустрічаються медикаментозні, пов’язані із системними захворюваннями та ідіопатичні. Саме тому, це захворювання нирок, яке нерідко проявляється лише порушенням функції нирок (нирковою недостатністю) або має мінімальні клінічні і лабораторні прояви вимагає ретельного обстеження пацієнта та обговорення мультидисциплінарною командою лікарів.

Дізнатись більше про лікування туболоінтерстиціального нефриту

Cечокам’яна хвороба

Cечокам’яна хвороба (СКХ) або уролітіаз - це захворювання, основною причиною розвитку якої є утворення конкрементів (каменів) в нирках, сечовому міхурі або сечоводі. Лікування сечокам'яної хвороби в клініці EuReCa проводиться індивідуально, виходячи з характеру, тривалості захворювання, симптомів, особливостей організму (обмінних процесів) і супутніх порушень

Дізнатись більше про лікування сечокам'яної хвороби

Онконефрологія

Нові методи лікування онкологічних захворювань призвели до поліпшення результатів виживання пацієнтів з багатьма видами раку. Онконефрологія – нова спеціальність у нефрології, яка займається профілактикою, діагностикою та лікуванням хвороб нирок у пацієнтів з онкологічними захворюваннями.

Дізнатись більше про онконефрологію
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook