EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Меню Меню

Онкокардіологія

Бабочкіна Аліса Русланівна
Бабочкіна Аліса Русланівна16 років досвіду
Лікар-кардіолог вищої категорії
Співавтор 5 патентів на винахід та 25 публікацій у фахових періодичних виданнях. Постійний учасник медичних конференцій, навчальних програм.
Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана Михайлівна13 років досвіду
Лікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії
Співавтор наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».

Досягнення у лікуванні раку призвели до значного покращення виживання пацієнтів з онкологічними захворюваннями, але разом з цим зросла кількість пацієнтів з важкими супутніми захворюваннями та підвищилась смертність від небажаних (побічних) ефектів лікування.

Розвиток або декомпенсація (загострення) серцево-судинних захворювань у хворих, які отримують протипухлинну терапію - один з найчастіших із таких небажаних ефектів. Природно, що це викликало занепокоєння медиків та призвело до активного вивчення цієї проблеми, оскільки наслідком цього є збільшення захворюваності та смертності пацієнтів, які вилікувались від раку.

Серцево-судинні захворювання у хворих на рак можуть розвиватись як прояв прямої кардіотоксичності протипухлинного лікування (хіміотерапії або променевої терапії) так і внаслідок пришвидшення розвитку серцево-судинних захворювань у пацієнтів, які мають “традиційні” фактори ризику їх розвитку.

Все це призвело до появи нового напрямку медицини – онкокардіології, який покликаний попереджати та лікувати серцево-судинні захворювання, що індуковані впливом протипухлинної терапії (променевої терапії, хіміотерапії, біологічної тарґетованої терапії).

Прикладом практичного застосування досягнень онкокардіології є можливість провести повний курс протипухлинної терапії, а не переривати його через розвиток кардіотоксичності, і, таким чином, врятувати життя хворого.

Найбільш часто прояви кардіотоксичності спостерігаються у літніх пацієнтів унаслідок великої кількості факторів ризику серцево-судинних захворювань у них та наявності супутніх захворювань.

Онкокардіологія, як новий напрямок, є прикладом мультидисциплінарного підходу в медицині, який сповідується фахівцями клініки EuReCa (Еврика).

Кардіотоксичність протипухлинної терапії

У клініці EuReCa створені програми лояльності для пацієнтів з онкологічними захворюваннями, які направлені на діагностику та лікування всього спектру можливих кардіотоксичних ефектів протипухлинної терапії. Своєчасна діагностика є вкрай важливою для своєчасного початку активного лікування кардіотоксичності, яке полягає в призначенні кардіопротекції (лікарських засобів, які попереджують подальше ушкодження структур серця), проведення лікування специфічних проявів кардіотоксичності та оптимізації протипухлинного лікування (підбір хіміотерапевтичних препаратів та їх корекція їх доз). Проведені дослідження свідчать, що кардиопротективна терапія позитивно впливає на результати протипухлинної терапії, тому, на сьогодні, не рекомендоване її раннє припинення.


ОГЛЯД
Попередній огляд лікарем, при потребі збирається команда, до якої може увійти лікар, який направив пацієнта
ОБСТЕЖЕННЯ
Призначення тільки необхідних дообстежень, пройти які пацієнт може в т.ч. за місцем проживання
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Встановлення діагнозу, призначення програми лікування. Особисто або віддалено (телемедично)
ЛІКУВАННЯ
Пройти лікування пацієнт може в будь-якій клініці на вибір, в т.ч. за місцем проживання

Ціни в Києві

Кардіоскринінг пацієнтів з онкологічними захворюваннями перед хірургічними втручаннями (консультація кардіолога, ЕКГ, ЕхоКГ з визначенням сегментарної скоротливості міокарду, функції клапанів та тиску у легеневій артерії)1230 грн 950 грн
Спеціальна пропозиція
Скринінг кардіотоксичності протипухлинної терапії (консультація кардіолога, ЕКГ, ЕхоКГ з визначенням сегментарної скоротливості міокарду, функції клапанів та тиску у легеневій артерії, добовий холтерівський моніторинг ЕКГ, добовий амбулаторний моніторинг артеріального тиску)1750 грн 1260 грн
Спеціальна пропозиція
Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook