EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Телефон +38(044)33-999-03
Передзвонити
Меню Меню

Фармакологічна кардіоверсія

Окрім електричної кардіоверсії, відновлення нормального серцевого ритму може бути преведене шляхом введення антиаритмічних препаратів. Це називається фармакологічною кардіоверсією. Разом з тим, ефективність цієї процедури дещо нижча від електричної кардіоверсії, триває вона довше - від однієї до 12 годин, і також проводиться в умовах стаціонару. Через венозний катетер на руці та крапельницю подаються препарати, під постійним моніторуванням артеріального тиску та частоти серцевих скорочень.

Вибір  між електричною та фармакологічною кардіоверсією залежить від медичних показань, стадії захворювання та уподобання пацієнта.

Перед тим, як проводити будь який з варіантів кардіоверсії, пацієнт повинен приймати антикоагулянти - препарати які роблять кров більш рідкою, та запобігають тромбоутворенню. Це триває, по меншій мірі, три тижні перед процедурою. Якщо пацієнт не отримував таких препаратів, обов’язково проводиться черезстравохідна ехокардіографія (обстеження), яка повинна виключити наявність будь-яких тромбів (згустки крові) всередині серця до проведення кардіоверсії. Наявність тромбів є протипоказом для електричної кардіоверсії, оскільки це може призвести до розвитку інсульту. Необхідно продовжувати прийом антикоагулянтів протягом принаймні чотирьох тижні після процедури, щоб знизити ризик розвитку інсульту. Залежно від загального ризику інсульту лікар може призначити продовжувати прийом препаратів які розріджують кров на тривалий час.

Команда фахівців клініки EuReCa в оптимальні терміни виконає всі необхідні обстеження для встановлення характеру порушення ритму серця та проведе лікування максимально ефективними методами.

Ціни в Києві

Електрична кардіоверсія1500 грн
Фармакологічна кардіоверсія1500 грн

Додаткова інформація

Електрична кардіоверсія
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook