EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Меню Меню

Інтенсивна терапія критичних станів і сепсису

Сепсис

Сепсис – життєво загрозлива дисфункція органів, яка викликана реакцією організму на інфекцію. Відповідно до даних Центру контролю за захворюваннями США сепсис був причиною смерті 6% від усіх пацієнтів (з 1999 по 2014 рр.), а витрати на лікування таких пацієнтів сягають 1 млрд. $ США щорічно. Розвиток сепсису характеризується значною смертністю, що становить 40-80% залежно від важкості.

Дізнатись більше про сепсис

Екстракорпоральна мембранна оксигенація

Екстракорпоральна мембранна оксигенація (ЕКМО) - метод, що гарантує постійне підтримання параметрів газообміну (достатнє надходження кисню та видалення вуглекислого газу) з можливістю зниження пікового тиску вдиху, дихального об’єму, частоти дихань, фракції кисню в дихальній суміші у пацієнтів на штучній вентиляції легень. Таким чином, ЕКМО буквально заміщує функцію легень, на відміну від штучної вентиляції легень, та зменшує або навіть повністю нівелює її негативний вплив на легеневу тканину.

Дізнатись більше про ЕКМО

Екстракорпоральна підтримка життя

Екстракорпоральна підтримка життя (ECLS) -  метод заміщення насосної функції серця, що гарантує постійне підтримання кровообігу та метаболізму органів і тканин організму. Особливість цього методу полягає в одночасному заміщенні і функції легень.

Дізнатись більше про екстракорпоральну підтримку життя

Штучна вентиляція легень

Апарати для штучної вентиляції легень (вентилятори) найчастіше використовуються під час великих операцій, коли необхідно максимально розслабити м’язи пацієнта, що призводить також до розслаблення і дихальних м’язів і неможливості самостійного дихання у хворого (тобто під час наркозу). Звичайно, це короткотривала штучна вентиляція легень. Але крім цього вентилятори застосовують у випадках, коли самостійне дихання пацієнта не забезпечує адекватного надходження кисню до організму і видалення з нього вуглекислого газу або існуює ризик, що у пацієнта в будь-який момент може відбутись зупинка дихання. Часто це тривала штучна вентиляція легень.

Дізнатись більше про штучну вентиляцію легень

 

 

Оскигенація крові

Гострий респіраторний дистрес синдром

Посткардіотомічний синдром
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook