EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Меню Меню

Системні захворювання

Вузликовий періартеріїт

Вузликовий періартеріїт відноситься до системних васкулітів. Це захворювання, яке характеризується ураженням малих та середніх артерій, що призводить до порушення кровообігу у внутрішніх органах та викликає порушення функції багатьох органів.

Дізнатись більше про вузликовий періартеріїт

Гранулематоз Вегенера

Гранулематоз Вегенера – це тяжкий системний васкуліт, для якого характерно утворення гранулем в стінках дрібних вен, артерій та судин, а також в оточуючих тканинах легень, нирок та інших органів.

Дізнатись більше про гранулематоз Вегенера

Неспецифічний аортоартеріїт

Неспецифічний аортоартеріїт або хвороба Такаясу – це захворювання, при якому хронічний запальний процес в організмі вражає аорту, її відділи та великі артеріальні судини. Це призводить до потовщення стінок судин та руйнування середнього гладком’язового шару, який поступового заміщується з’єднувальною тканиною, а просвіти судин заповнюються гранулемами. В результаті виникають аневризми.

Дізнатись більше про неспецифічний аортоартеріїт

Ревматизм

Ревматизм – це системне захворювання сполучної тканини, яке пов’язане із стрептококовою інфекцією. Ушкоджується сполучна тканина всього організму, але найбільш часто вражаються тканини серця та суглобів. Наслідком захворювання є формування вади серця.

Дізнатись більше про ревматизм

Системна склеродермія

Системна склеродермія – це тяжке захворювання cполучної тканини, при якому вона ущільнюється. В результаті виникає склероз. Системна склеродермія призводить до ураження шкіри, внутрішніх органів та дрібних судин. Жінки частіше страждають від цієї хвороби, ніж чоловіки.

Дізнатись більше про системну склеродермію

Хвороба Бюргера

Облітеруючий тромбангіїт або хвороба Бюргера – це захворювання, яке характеризується гострим запальним процесом в дрібних судинах нижніх кінцівок. В окремих випадках можуть бути уражені судини головного мозку та центральна нервова система. Хвороба найчастіше діагностується у чоловіків в молодому віці, а також у жінок, які палять.

Дізнатись більше про хворобу Бюргера
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook