ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Чому EuReCa
УЗД система експертного класу Imagic Agile (Франція)
Попередній запис та відсутність черг
Поруч з метро (Контрактова площа)
Фотодокументування та запис на диск - БЕЗКОШТОВНО
Досвідчені лікарі
В клініці доступний будь-який метод лікування з арсеналу сучасної нефрології

Ультразвукова діагностика нирок

УЗД нирок – це один з сучасних неінвазивних методів дослідження, який дає можливість визначити стан нирок, їх положення, форму, розміри та структуру, а також виявити або ж виключити патології в цих органах. Також лікар оцінює наявність чи відсутність відхилень в сечовому міхурі та сечовивідних шляхах.

УЗД нирок триває недовго – всього 10-15 хвилин. Перед використанням апарату УЗД медпрацівник наносить на шкіру живота, боків та поясниці спеціальнй гель. Інколи під час процедури лікар може попросити пацієнта перевертатися з одного боку на інший або лягти на живіт. Також лікар може попросити на незначний проміжок часу затримати дихання. Це дає змогу краще роздивитись нирку, яка при диханні зміщується. 

При необхідності, в клініці є можливість зробити УЗД судин нирок з використанням доплеру.

Підготовка до УЗД нирок

Підготовка до УЗД нирок направлена на усунення надлишкового газоутворення у кишечнику. Так, рекомендовано за три доби до УЗД дотримуватися дієти, яка знижує газоутворення.  Набір дозволених продуктів: зернові каші: гречана, овес на воді, ячна, лляна, м'ясо птиці або яловичина, нежирна риба - приготована на пару, запечена або відварена, одне яйце в день, нежирний сир.

Харчування має бути дробовим, 4-5 разів на добу кожні 3-4 години. Прийом рідини (вода, неміцний чай) близько 1,5 л на добу.

З дієти потрібно виключити продукти, що підвищують газоутворення в кишечнику: сирі овочі і фрукти, бобові (горох, квасоля), хліб і здоба (печиво, торти, булочки, пиріжки), молоко і молочні  родукти, жирні сорти риби та м'яса, солодощі (цукерки, цукор), міцну каву і соки, газовані напої, спиртне.

За необхідності призначають прийом препаратів, що поліпшують травлення (панкреатин, фестал або мезим 3 рази в день по одній пігулці після їжі) і знижують газоутворення (смекта, ентеросгель або симетикон). За день до дослідження - по дві капсули симетикону або по дві чайні ложки його емульсії три рази на добу і в день дослідження вранці - дві капсули або дві чайні ложки емульсії. Інший спосіб – прийняти п'ять таблеток (одноразово) активованого вугілля перед сном напередодні процедури та вранці у день дослідження.

При схильності до закрепів напередодні ранкового дослідження о 16 годині прийняти рослинне проносне всередину (сенаде) або ввести в пряму кишку свічку з бісакоділом (залежно від переносимості).

У випадку неефективності проносних при закрепах рекомендується очищувальна клізма напередодні дослідження (не пізніше ніж за 12 годин до УЗД). За дві години до обстеження прийняти смекту (один пакетик) або симетикон.

УЗД нирок дає можливість виявити наступні захворювання:

  • Вроджені патології нирок
  • Звуження або розширення сечоводів
  • Патологію ниркових судин
  • Опущення нирки (для цього дослідження проводять у горизонтальному та вертикальному положенні тіла)
  • Кисти нирок
  • Доброякісні та злоякісні пухлини
  • Каміння в нирках
  • Відторгнення трансплантату
  • Дистрофічні зміни в нирках тощо.

Ціни в Києві

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ
грн
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
грн
Ультразвукова діагностика (УЗД)
УЗД нирок і наднирників 290

Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.




© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook