ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Клініка «Еврика» в Києві - сучасний діалізний центр

Лікарі нашої поліклініки, піклуючись про здоров'я пацієнтів використовують командний, тобто мультидисциплінарний підхід. Це означає що вас обстежують відразу кілька фахівців різних напрямків. Вся справа в тому що лікування одного органу може негативно позначатися на іншому, тому мультидисциплінарні підходи лікування лежать в основі роботи всього нашого медперсоналу.

Приватна клініка «Еврика» з 2016 року функціонує як медичний центр. В даний час, в розпорядженні співробітників сучасне медичне обладнання, за допомогою якого вони в змозі надати необхідну допомогу хворому.

Нефрологічний центр - безкоштовний гемодіаліз в Києві

При поліклініці функціонує сучасний діалізний центр оснащений усім необхідним передовим обладнанням. Нашим пацієнтам доступний безкоштовний гемодіаліз в Києві. Досвідчений персонал, що володіє всіма доступними на сьогодні методами діалізної замісної терапії, зробить процедуру максимально комфортною. Ефективність та безпечність наша концептуальна основа лікарської практики.

Хронічна ниркова недостатність не вирок, просто це говорить про те що ви потребуєте в процедурі гемодіаліз в нефрологічному центрі. Це не тільки продовжить вам життя, але і дозволить будувати плани на майбутнє.

Як перевірити діагноз і отримати консультацію фахівця

При виникненні підозр на будь-які захворювання не в якому разі не вдавайтеся до самолікування. Також якщо є сумнів в діагнозі поставленому вам або кому небудь з близьких, слід його перевірити ще раз. Щоб дізнатися як перевірити діагноз або отримати консультацію фахівця, зв'яжіться з нами за вказаними контактними номерами телефонів і месенджерів. У розділі меню сайту «Телемедицина» описано як провести консультацію онлайн «Для приватних осіб» і «Для лікарень та лікарів».

Висока кваліфікація лікарів нашої команди і наявність сучасного медичного обладнання дозволяє точно підтвердити або спростувати факт захворювання. Також ви отримаєте вичерпну інформацію про стан здоров'я.

Ви дізнаєтеся які необхідні у вашому випадку:

 1. підходи лікування;
 2. етапи лікування;
 3. профілактика.

Правильний підхід і своєчасне звернення надовго збереже вам ваше дорогоцінне здоров'я!

Діагностика - пройти повну діагностику органу

Матеріально-технічна база київської клініки «Еврика» на сьогоднішній день дозволяє проводити безліч різних досліджень і процедур. Передове, інноваційне медичне обладнання дає можливість пацієнту пройти повну діагностику органу. Для діагностики доступні високоточні прилади для обстеження вашого організму:

 • ЕКГ;
 • УЗД;
 • дуплексне сканування судин;
 • функціональна діагностика;
 • і багато іншого…

Дисконтні картки EuReCa

Ми даруємо своїм клієнтам та їх рідним і близьким дисконтні карти Classic CD і Premium CDT. З картою «Classic CD» ви отримуєте можливість заощадити:

 • 5% на консультаціях;
 • 7% на діагностичних послугах.

Ви маєте право передати картку вашим рідним, друзям і вони також отримують знижку.

Іменна карта «Premium CDT» видається постійним клієнтам, по ній надаються знижки на наступні послуги:

 1. лікувальні - 3%
 2. консультативні - 10%
 3. діагностичні - 7%

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.

Нефролог

Законь Костянтин Миколайович
Законь Костянтин МиколайовичЛікар-нефролог вищої категорії, кандидат медичних наук | Головний лікар клініки «Еврика» | Член Міжнародної асоціації нефрологів
22 років досвіду
Дударенко Валерій Борисович
Дударенко Валерій БорисовичЛікар-нефролог вищої категорії. Старший науковий співробітник відділу інтенсивної нефрології Інституту нефрології НАМН України. Автор і співавтор понад 10 наукових робіт.
19 років досвіду

Аритмолог

Парацій Олексій Зіновійович
Парацій Олексій ЗіновійовичЛікар-аритмолог, кандидат медичних наук. Співавтор 6 патентів та 28 публікацій. Член Асоціації кардіохірургів України та Асоціації аритмологів України. Куратор та співорганізатор щорічних курсів.
21 років досвіду
Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана МихайлівнаЛікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії. Співавтор наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».
17 років досвіду

Терапевт

Твердохліб Христина Леонідівна
Твердохліб Христина ЛеонідівнаЛікар-терапевт, лікар ультразвукової діагностики. Заступник медичного директора з амбулаторної допомоги. Співавтор двух наукових статей
9 років досвіду

Кардіолог

Крушинська Ніна Анатоліївна
Крушинська Ніна АнатоліївнаЛікар-кардіолог, кандидат медичних наук. Автор 15 друкованих наукових праць. Має досвід роботи з пацієнтами кардіологічного та загальнотерапевтичного профілю.
17 років досвіду

Ендокринолог

Кушнарьова Наталія Миколаївна
Кушнарьова Наталія МиколаївнаЛікар-ендокринолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Автор та співавтор більш ніж 40 наукових робіт. Член Асоціації ендокринологів
22 років досвіду
Савчук Валентина Миколаївна
Савчук Валентина МиколаївнаЛікар-нефролог, лікар-ендокринолог. У 2005 р. захистила дисертацію на тему «Анемія та хронічне запалення при хронічній хворобі нирок 5 стадії» та отримала ступінь кандидата медичних наук
18 років досвіду
Шишкань-Шишова Катерина Олександрівна
Шишкань-Шишова Катерина ОлександрівнаЛікар-ендокринолог. Молодший науковий співробітник. Має 6 публікацій в авторитетних виданнях та бере участь у клінічних випробуваннях новітніх способів лікування цукрового діабету.
14 років досвіду

Дієтолог

Сластін Владислав Володимирович
Сластін Владислав ВолодимировичЛікар-дієтолог, нутриціолог. Експерт системи Аналізу ризиків і критичних точок контролю харчовий безпеки (ХАССП). Лікар - експерт вищої категорії в галузі харчової безпеки та нутриціології.
22 років досвіду

УЗД

Пончко Андрій Володимирович
Пончко Андрій ВолодимировичСпеціалізується на УЗД захворювань серця і магістральних судин та ультразвуковому супроводі інвазивних втручань. Друга спеціальність - «Лікар-анестезіолог ІІ категорії».
16 років досвіду
Цередіані Акакі Давидович
Цередіані Акакі ДавидовичЛікар УЗД. Закінчив медичний факультет Тбіліського Державного Мед. Університету (Грузія). Ординатура «Акушерство та гінекологія». Пройшов спеціалізацію з УЗД та курс тематичного удосконалення
11 років досвіду
Бабенко Ганна Михайлівна
Бабенко Ганна МихайлівнаЛікар ультразвукової діагностики, лікар функціональної діагностики, лікар загальної практики.
17 років досвіду© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook