EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Меню Меню

Радіочастотна абляція

Методологія проведення процедури радіочастотної абляції повністю відпрацьована та рутинно проводиться в Україні останні десять років. Дана методика, в експертних центрах лікування аритмій (заклади з хірургічною активністю не менше 150 процедур радіочастотної абляції з приводу даної патології), дозволяє з ефективністю 90-95% радикально позбутись даної проблеми. При чому загальний ризик ускладнень не перевищує 0.5%

Підготовка до операції радіочастотної абляції

Потреба в специфічній та довготривалій підготовці до операції відсутня. Тривалість перебування в клініці 2-3 доби. Перед процедурою здається стандартний перелік аналізів для поступлення в хірургічну клініку, ЕКГ та ехокардіографія.

Проведення операції

Процедура радіочастотної абляції в середньому триває 2-3 години. Втручання проводиться під місцевою анестезією. Потреби в загальному наркозі немає. Провівши пункцію (прокол), через судини в порожнини серця заводяться специфічні діагностичні та абляційний катетери. Процедура складається з трьох послідовних етапів.

Перший етап – провокація аритмії

Методом штучної програмованої стимуляції аналізується провідна система серця та ідентифікується субстрат аритмії (зона аритмії).

Другий етап – проведення радіочастотної абляції

Під час цього етапу на кінчик абляційного катетера подається змінний «радіочастотний» (350-500КГц) струм який повинен радикально вилучити «місце хвороби».

Третій етап - контроль ефективності абляції

За допомогою програмованої стимуляції та фармакологічних проб досягаються критерії стабільного ефекту після нанесення енергії. Видаляються з організму всі електроди. В місці доступу залишається тільки слід від проколу величиною 2-3 мм. Період спостереження після процедури складає 6-9 годин.

Реабілітація

Після проведення радіочастотної абляції пацієнти не потребують специфічної реабілітації. Вставати та ходити дозволяється через 6-9 годин. Пацієнти мають змогу відразу повернутись до повсякденної активності. Місце пункції прикрито наклейкою дві доби. Рекомендовано уникати важкої фізичної праці та заняття спортом протягом 10 днів після втручання.

Ціни в Києві

Консультація аритмолога500 грн
Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим прозиціям пропонуються спеціальні ціни на послуги.
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook