EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Адреса Київ, вул. Хорива, 23В
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
Меню Меню

Радіочастотна абляція

Методологія проведення процедури радіочастотної абляції повністю відпрацьована та рутинно проводиться в Україні останні десять років. Дана методика, в експертних центрах лікування аритмій (заклади з хірургічною активністю не менше 150 процедур радіочастотної абляції з приводу даної патології), дозволяє з ефективністю 90-95% радикально позбутись даної проблеми. При чому загальний ризик ускладнень не перевищує 0.5%

Підготовка до операції радіочастотної абляції

Потреба в специфічній та довготривалій підготовці до операції відсутня. Тривалість перебування в клініці 2-3 доби. Перед процедурою здається стандартний перелік аналізів для поступлення в хірургічну клініку, ЕКГ та ехокардіографія.

Проведення операції

Процедура радіочастотної абляції в середньому триває 2-3 години. Втручання проводиться під місцевою анестезією. Потреби в загальному наркозі немає. Провівши пункцію (прокол), через судини в порожнини серця заводяться специфічні діагностичні та абляційний катетери. Процедура складається з трьох послідовних етапів.

Перший етап – провокація аритмії

Методом штучної програмованої стимуляції аналізується провідна система серця та ідентифікується субстрат аритмії (зона аритмії).

Другий етап – проведення радіочастотної абляції

Під час цього етапу на кінчик абляційного катетера подається змінний «радіочастотний» (350-500КГц) струм який повинен радикально вилучити «місце хвороби».

Третій етап - контроль ефективності абляції

За допомогою програмованої стимуляції та фармакологічних проб досягаються критерії стабільного ефекту після нанесення енергії. Видаляються з організму всі електроди. В місці доступу залишається тільки слід від проколу величиною 2-3 мм. Період спостереження після процедури складає 6-9 годин.

Реабілітація

Після проведення радіочастотної абляції пацієнти не потребують специфічної реабілітації. Вставати та ходити дозволяється через 6-9 годин. Пацієнти мають змогу відразу повернутись до повсякденної активності. Місце пункції прикрито наклейкою дві доби. Рекомендовано уникати важкої фізичної праці та заняття спортом протягом 10 днів після втручання.

Ціни в Києві

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ
грн
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
грн
Консультації
Консультація аритмолога600

Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Зворотній дзвінок
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook