EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
ГРАФІК РОБОТИ: 8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
Меню Меню
Багін Тетяна Михайлівна

Багін Тетяна Михайлівна

Лікар-пульмонолог другої категорії

у 2008 р. закінчила Ужгородський національний університет, де навчалася за спеціальністю лікувальна справа. 

2008-2010 рр.- навчання в інтернатурі за спеціальністю «Пульмонологія і фтизіатрія» на кафедрі фтизіатрії і пульмонології КНМАПО ім. П,Л. Шупика та у Житомирському обласному протитуберкульозному .диспансері. 

Після закінчення інтернатури залишилась працювати лікарем фтизіатром у Житомирському обласному протитуберкульозному диспансері (2010-2011). 

2011-2012рр. - навчання в клінічній ординатурі за спеціальністю «Пульмонологія» на кафедрі фтизіатрії і пульмонології КНМАПО ім.П.Л.Шупика. 

З 2013 р.працює лікарем-пульмонологом консультативної поліклініки ДУ «Національний  інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського» НАМН України. 

У 2014 р.- присвоєно другу категорію за фахом пульмонологія. 

З 2015 р. заочний аспірант відділення новітніх технологій лікування неспецифічних захворювань легень ДУ «Національний  інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського» НАМН України та працює над дисертацією на звання кандидата медичних наук «Оптимізація етіологічної діагностики і лікування гострих негоспітальних інфекцій нижніх дихальних шляхів».

Свою роботу присвятила вивченню методів діагностики причин позагоспітальної пневмонії та бронхітів, а також їх лікуванню залежно від причини виникнення.

ПульмонологКлініка EuReCa

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook