EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
ЗАРАЗ ПРАЦЮЄМО
Меню Меню

Кардіолог

Життя починається з ударом серця і цей ритм супроводжує нас все життя, навіть коли ми спимо. Між тим, серцево-судинні захворювання є основною причиною летальності.

Кардіологія – галузь медицини яка спеціалізується на порушеннях роботи серця та частини кровоносної системи, простіше кажучи – на серцево-судинних захворюваннях. Відповідно лікарів, які спеціалізуються в цій області називають кардіологами.

Не зважаючи на стереотипи, симптоми захворювання серця не обов’язково проявляються активним серцебиттям чи болем у грудях, це може бути задишка, запаморочення, набряки тощо. При цьому, серцеві захворювання не відносяться до тих, що можуть пройти з часом, відсутність вчасного лікування тільки ускладнює допомогу в майбутньому. Тому, при перших підозрах на хворобу серця рекомендовано звертатись до лікаря. Його головними завданнями є: діагностика хвороби та її першопричин, оцінка критичності ситуації. При потребі, кардіолог може направити пацієнта до колег з більш вузькою спеціалізацією, як то аритмолога – лікаря робота якого зосереджена на порушеннях ритму серця (аритміях) або, навіть, кардіохірурга – лікаря, що безпосередньо проводять операції на серці.

Сучасна медицина не розглядає серце як окремий «модуль» організму, порушення в роботі серця можуть вплинути на роботу інших органів, як і хвороба останніх в свою чергу впливає на роботу серця, викликаючи попоєднані ураження. Підтримка нормальної роботи серця життєво важлива під час критичних станів та інтенсивної терапії. Закономірними є тенденції в розвитку направлень кардіології пов'язаних з лікуванням інших захворювань, як наприклад «онкокардіологія» - це підтверджує, що в складних випадках ключ до успіху - комплексний мультидисциплінарний підхід.

Кардіологи клініки EuReCa мають великий досвід та необхідне сучасне обладнання для діагностики серцево-судинних захворювань:

  • ЕКГ – «перша лінія» діагностики, фіксує електрокардіограму роботи серця на якій, щоправда, часто видно тільки суттєві патології;
  • Холтерівське моніторування – маленький прилад, який кріпиться на тілі та фіксує ЕКГ на протязі дня - чи не перший інструментом аритмологів;
  • Ехо-КГ (УЗД серця) – незамінний інструмент для виявлення ішемічної кардіоміопатії, серцевої недостатності та ресинхронізації;
  • Амбулаторний моніторинг артеріального тиску – вимірювання тиску на протязі дня.

Багаторічний досвід спеціалістів кардіологів клініки EuReCa у підготовці пацієнтів до кардіохірургічних втручань та їх ведення як у ранньому післяопераційному періоді, так і спостереження у відділеному періоді, дозволяє отримати найкращий результат від лікування навіть у при важких формах захворювань.

В критичних ситуаціях можливе використання екстракорпоральної підтримки життя (ECLS) - методу заміщення насосної функції серця, що гарантує постійне підтримання кровообігу та метаболізму органів і тканин організму.

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.


Крушинська Ніна Анатоліївна
Крушинська Ніна АнатоліївнаЛікар-кардіолог, кандидат медичних наук. Автор 15 друкованих наукових праць. Має досвід роботи з пацієнтами кардіологічного та загальнотерапевтичного профілю.
14 років досвіду
Парацій Олексій Зіновійович
Парацій Олексій ЗіновійовичЛікар-аритмолог, кандидат медичних наук. Співавтор 6 патентів та 28 публікацій. Член Асоціації кардіохірургів України та Асоціації аритмологів України. Куратор та співорганізатор щорічних курсів.
18 років досвіду
Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана МихайлівнаЛікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії. Співавтор наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».
14 років досвіду+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook