EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Телефон +38(044)33-999-03
Передзвонити
Меню Меню

Кардіолог

Життя починається з ударом серця і цей ритм супроводжує нас все життя, навіть коли ми спимо. Між тим, серцево-судинні захворювання є основною причиною летальності.

Кардіологія – галузь медицини яка спеціалізується на порушеннях роботи серця та частини кровоносної системи, простіше кажучи – на серцево-судинних захворюваннях. Відповідно лікарів, які спеціалізуються в цій області називають кардіологами.

Не зважаючи на стереотипи, симптоми захворювання серця не обов’язково проявляються активним серцебиттям чи болем у грудях, це може бути задишка, запаморочення, набряки тощо. При цьому, серцеві захворювання не відносяться до тих, що можуть пройти з часом, відсутність вчасного лікування тільки ускладнює допомогу в майбутньому. Тому, при перших підозрах на хворобу серця рекомендовано звертатись до лікаря. Його головними завданнями є: діагностика хвороби та її першопричин, оцінка критичності ситуації. При потребі, кардіолог може направити пацієнта до колег з більш вузькою спеціалізацією, як то аритмолога – лікаря робота якого зосереджена на порушеннях ритму серця (аритміях) або, навіть, кардіохірурга – лікаря, що безпосередньо проводять операції на серці.

Сучасна медицина не розглядає серце як окремий «модуль» організму, порушення в роботі серця можуть вплинути на роботу інших органів, як і хвороба останніх в свою чергу впливає на роботу серця, викликаючи попоєднані ураження. Підтримка нормальної роботи серця життєво важлива під час критичних станів та інтенсивної терапії. Закономірними є тенденції в розвитку направлень кардіології пов'язаних з лікуванням інших захворювань, як наприклад «онкокардіологія» - це підтверджує, що в складних випадках ключ до успіху - комплексний мультидисциплінарний підхід.

Кардіологи клініки EuReCa мають великий досвід та необхідне сучасне обладнання для діагностики серцево-судинних захворювань:

  • ЕКГ – «перша лінія» діагностики, фіксує електрокардіограму роботи серця на якій, щоправда, часто видно тільки суттєві патології;
  • Холтерівське моніторування – маленький прилад, який кріпиться на тілі та фіксує ЕКГ на протязі дня - чи не перший інструментом аритмологів;
  • Ехо-КГ (УЗД серця) – незамінний інструмент для виявлення ішемічної кардіоміопатії, серцевої недостатності та ресинхронізації;
  • Амбулаторний моніторинг артеріального тиску – вимірювання тиску на протязі дня.

Багаторічний досвід спеціалістів кардіологів клініки EuReCa у підготовці пацієнтів до кардіохірургічних втручань та їх ведення як у ранньому післяопераційному періоді, так і спостереження у відділеному періоді, дозволяє отримати найкращий результат від лікування навіть у при важких формах захворювань.

В критичних ситуаціях можливе використання екстракорпоральної підтримки життя (ECLS) - методу заміщення насосної функції серця, що гарантує постійне підтримання кровообігу та метаболізму органів і тканин організму.


Парацій Олексій Зіновійович
Парацій Олексій ЗіновійовичЛікар-аритмолог, кандидат медичних наук. Співавтор 6 патентів та 28 публікацій. Член Асоціації кардіохірургів України та Асоціації аритмологів України. Куратор та співорганізатор щорічних курсів.
17 років досвіду
Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана МихайлівнаЛікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії. Співавтор декількох наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».
13 років досвіду
Пантась Ольга Василівна
Пантась Ольга ВасилівнаПостійний учасник медичних конференцій, навчальних програм. Автор та співавтор більш ніж 30 наукових публікацій та робіт. Член Асоціації кардіохірургів України.
16 років досвіду
Бабочкіна Аліса Русланівна
Бабочкіна Аліса РусланівнаЛікар-кардіолог вищої категорії. Є співавтором 5 патентів на винахід та 25 публікацій у фахових періодичних виданнях. Постійний учасник медичних конференцій, навчальних програм.
16 років досвіду+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook