ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Кардіолог

Життя починається з ударом серця і цей ритм супроводжує нас все життя, навіть коли ми спимо. Між тим, серцево-судинні захворювання є основною причиною летальності.

Кардіологія – галузь медицини яка спеціалізується на порушеннях роботи серця та частини кровоносної системи, простіше кажучи – на серцево-судинних захворюваннях. Відповідно лікарів, які спеціалізуються в цій області називають кардіологами.

Не зважаючи на стереотипи, симптоми захворювання серця не обов’язково проявляються активним серцебиттям чи болем у грудях, це може бути задишка, запаморочення, набряки тощо. При цьому, серцеві захворювання не відносяться до тих, що можуть пройти з часом, відсутність вчасного лікування тільки ускладнює допомогу в майбутньому. Тому, при перших підозрах на хворобу серця рекомендовано звертатись до лікаря. Його головними завданнями є: діагностика хвороби та її першопричин, оцінка критичності ситуації. При потребі, кардіолог може направити пацієнта до колег з більш вузькою спеціалізацією, як то аритмолога – лікаря робота якого зосереджена на порушеннях ритму серця (аритміях) або, навіть, кардіохірурга – лікаря, що безпосередньо проводять операції на серці.

Сучасна медицина не розглядає серце як окремий «модуль» організму, порушення в роботі серця можуть вплинути на роботу інших органів, як і хвороба останніх в свою чергу впливає на роботу серця, викликаючи попоєднані ураження. Підтримка нормальної роботи серця життєво важлива під час критичних станів та інтенсивної терапії. Закономірними є тенденції в розвитку направлень кардіології пов'язаних з лікуванням інших захворювань, як наприклад «онкокардіологія» - це підтверджує, що в складних випадках ключ до успіху - комплексний мультидисциплінарний підхід.

Кардіологи клініки EuReCa мають великий досвід та необхідне сучасне обладнання для діагностики серцево-судинних захворювань:

  • ЕКГ – «перша лінія» діагностики, фіксує електрокардіограму роботи серця на якій, щоправда, часто видно тільки суттєві патології;
  • Холтерівське моніторування – маленький прилад, який кріпиться на тілі та фіксує ЕКГ на протязі дня - чи не перший інструментом аритмологів;
  • Ехо-КГ (УЗД серця) – незамінний інструмент для виявлення ішемічної кардіоміопатії, серцевої недостатності та ресинхронізації;
  • Амбулаторний моніторинг артеріального тиску – вимірювання тиску на протязі дня.

Багаторічний досвід спеціалістів кардіологів клініки EuReCa у підготовці пацієнтів до кардіохірургічних втручань та їх ведення як у ранньому післяопераційному періоді, так і спостереження у відділеному періоді, дозволяє отримати найкращий результат від лікування навіть у при важких формах захворювань.

В критичних ситуаціях можливе використання екстракорпоральної підтримки життя (ECLS) - методу заміщення насосної функції серця, що гарантує постійне підтримання кровообігу та метаболізму органів і тканин організму.

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.


Крушинська Ніна Анатоліївна
Крушинська Ніна АнатоліївнаЛікар-кардіолог, кандидат медичних наук. Автор 15 друкованих наукових праць. Має досвід роботи з пацієнтами кардіологічного та загальнотерапевтичного профілю.
17 років досвіду
Парацій Олексій Зіновійович
Парацій Олексій ЗіновійовичЛікар-аритмолог, кандидат медичних наук. Співавтор 6 патентів та 28 публікацій. Член Асоціації кардіохірургів України та Асоціації аритмологів України. Куратор та співорганізатор щорічних курсів.
21 років досвіду
Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана МихайлівнаЛікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії. Співавтор наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».
17 років досвіду© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook