ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Крушинська Ніна Анатоліївна

Крушинська Ніна Анатоліївна

Лікар-кардіолог, кандидат медичних наук

У 2004 році з відзнакою закінчила лікувальний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

За спеціальністю «кардіологія» навчалась у клінічній ординатурі та аспірантурі в ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» Національної Академії Медичних Наук України на базі відділу симптоматичних гіпертензій.

У вересні 2016 року приймала участь у Літній школі гіпертензії (ESH Summer School), що проводилась Європейським товариством гіпертензії в Італії.

У січні 2017 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Оцінка порушень пружно-еластичних властивостей артерій у хворих з артеріальною гіпертензією та синдромом обструктивного апное сну, можливості корекції».

Роботу у клініці суміщає з викладанням на посаді асистента кафедри внутрішньої медицини № 4 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Окрім рутинних методів обстеження, володіє такими сучасними методиками дослідження, як добове моніторування артеріального тиску, сомнологічне дослідження, дослідження пружно-еластичних властивостей артерій.

З метою підвищення професійного рівня регулярно приймає участь у фахових національних та міжнародних науково-практичних конференціях, з’їздах, конгресах, симпозіумах, майстер-класах, в тому числі виступає з доповідями, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Має досвід роботи з пацієнтами кардіологічного та загальнотерапевтичного профілю. 

Автор 15 друкованих наукових робіт.

Сфера наукових інтересів:

  • артеріальна гіпертензія, в тому числі симптоматичні гіпертензії
  • серцева недостатність
  • метаболічний синдром
  • порушення дихання уві сні

Телемедицина

Дистанційні консультації відповідно до норм МОЗ України лікарів, установ та фізичних осіб. Офіційно завірені результати.

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook