ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Кушнарьова Наталія Миколаївна

Кушнарьова Наталія Миколаївна

Лікар-ендокринолог вищої категорії, кандидат медичних наук

У 2000 році закінчила Національний медичний університет ім..О.О.Богомольця за спеціальністю медична справа, у 2001 - спеціалізація за фахом «Ендокринологія», з того ж часу працює на посаді лікаря-ендокринолога, а в даний час старшого наукового співробітника ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка». Лікар-ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії.

Захистила дисертацію на звання кандидата медичних наук «Особливості порушення спектру жирних кислот сироватки крові хворих на цукровий діабет 2 типу з різними типами ізольованої дисліпідемії та методи їх корекції». 

Є автором та співавтором більш ніж 40 наукових робіт. Взяла участь у понад 50 міжнародних досліджень з вивчення ефективності та безпеки застосування нових препаратів для лікування цукрового діабету та його ускладнень.

До особливого кола інтересів лікаря Н.М. Кушнарьової, яка працює на засадах персоніфікованого лікування з урахуванням національних та закордонних рекомендацій, належить діагностика та лікування таких станів як порушення толерантності до вуглеводів (переддіабетичні стани),цукровий діабет 1 та 2 типу та його ускладнення, LADA -діабет, ожиріння, патологія щитоподібної залози (дифузний зоб, вузловий зоб, тиреотоксикоз, аутоімунний тиреоїдит, гіпотиреоз, гострий та підгострий тиреоїдит), патологія паращитовидних залоз , гіперпролактинемія, гіперандрогенія, подагра, консервативне лікування патології наднирників, дисфункція гіпоталамуса тощо.

Участь в асоціаціях

  • Асоціація ендокринологів України

Телемедицина

Дистанційні консультації відповідно до норм МОЗ України лікарів, установ та фізичних осіб. Офіційно завірені результати.

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook