ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Парацій Олексій Зіновійович

Парацій Олексій Зіновійович

Лікар-аритмолог, лікар-кардіохірург I категорії, кандидат медичних наук

Є співавтором 6 патентів на винахід та 28 публікацій у фахових періодичних виданнях. Куратор та співорганізатор щорічних курсів тематичного удосконалення лікарів «Електрокардіостимуляція та катетерні методи лікування аритмій». Основним напрямком роботи є клінічна аритмологія.

2001 році закінчив Буковинську державну медичну академію за спеціальністю «Лікувальна справа». З 2001 по 2002 рр. проходив інтернатуру за спеціальністю «Сімейна медицина». В 2002 р. спеціалізація «Кардіологія». З 2002 по 2004 рр. пройшов клінічну ординатуру за спеціальністю «Кардіологія» в інституті серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова НАМН України. В 2004 році пройшов спеціалізацію за спеціальністю «Загальна хірургія». В 2004 році пройшов спеціалізацію за спеціальністю «Хірургія серця та магістральних судин».

З 2004 року доцент кафедри Хірургії серця та магістральних судин Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України.

З 2006 лікар - аритмолог лабораторії електрофізіологічних, гемодинамічних та ультразвукових методів дослідження з рентгенопераційною ДУ «НІССХ ім. М. М. Амосова» НАМН України.

Сфера діяльності:

  • інвазивне електрофізіологічне обстеження
  • катетерна радіочастотна абляція субстрату суправентрикулярних (WPW синдром, вузлова тахікардія, передсердна ектопічна тахікардія, фібриляція передсердь та ін.) та шлуночкових аритмій
  • імплантація ресинхронізаційних штучних водіїв ритму серця для лікування застійної серцевої недостатності
  • імплантація штучних водіїв ритму («кардіостимуляторів») для лікування брадіаритмій
  • імплантація кардіовертерів-дефібриляторів для лікування життєзагрожуючих аритмій

В 2014 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Імплантовані кардіовертери–дефібрилятори в лікуванні життєвозагрозливих аритмій».

В 2018 році склав європейський сертифікаційний екзамен з електрофізіології. В багатьох країнах цей екзамен вважається обов'язковим для можливості проведення лікарем радіочастотних абляцій аритмій.

Стажування та навчальні тренінги:
2012 р - Selesian centr heart diseases, Zabje (Poland)
2013 р - “ENSITE™ VELOCITY™ cardiac mapping system” St. Jude Medical Advanced Technology Centers, Brussels (Belgium)
2014 р - “Hybrid AF Ablation: Crossing Borders” Cardiovascular Center and Cardiovascular Research Institute, Maastricht (Netherlands)
2015 р - “EHRA Cardiac pacing, ICD and cardiac resynchronisation” Vienna (Austria)
2016 р - “CRT follow-up clinic” Medtronic research and development centers, Tolochenaz (Switzerland)
2018 р - “Oleksii Paratsii has successfully passed the written component of the EHRA Certification in Electrophysiology Specialist in March 2018”

Участь в асоціаціях

  • Асоціація кардіохірургів України
  • Асоціація аритмологів України

 


Телемедицина

Дистанційні консультації відповідно до норм МОЗ України лікарів, установ та фізичних осіб. Офіційно завірені результати.

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook