ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Пончко Андрій Володимирович

Пончко Андрій Володимирович

Провідний фахівець з ультразвукової діагностики, лікар ультразвукової діагностики

У 2006 році закінчив Національний медичний Університет ім. О.О. Богомольця. У 2008 р. - інтернатура за спеціальністю анестезіологія на базі НІССХ ім. М.М. Амосова НАМН України.

2011 р. - спеціалізація з ультразвукової діагностики та школу доплерографії брахіоцефальних судин та судин нижніх кінцівок на базі НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України.

2012 р. - лікар-анестезіолог ІІ категорії. У 2014 році прослухав курс тематичного удосконалення з еходоплерографії серця та магістральних судин на базі інституту кардіології ім. М. Д. Стражеско НАМН України,

у  2016 році закінчив школу досконалої еходоплерографії під керівництвом спеціалістів з госпіталя Жоржа Помпіду, Париж.

З 2008 р. працює у відділі хірургії інфекційного ендокардиту, а з 2012 р. - науковий співробітник відділу біомеханічних технологій НІССХ ім. М.М. Амосова НАМН України.

Науковий співробітник відділу біомеханічних технологій НІССХ ім. М.М. Амосова НАМН України.

Спеціалізується на ультразвуковій діагностиці захворювань серця і магістральних судин та ультразвуковому супроводі інвазивних втручань.


Телемедицина

Дистанційні консультації відповідно до норм МОЗ України лікарів, установ та фізичних осіб. Офіційно завірені результати.

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook