EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Адреса Київ, вул. Хорива, 23В
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
Меню Меню
Шишкань-Шишова Катерина Олександрівна

Шишкань-Шишова Катерина Олександрівна

Лікар-ендокринолог

В 2008 році закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, за спеціальністю «Лікувальна справа», а з 2008 по 2010 рр. проходила навчання в інтернатурі за спеціальністю «Внутрішні хвороби». Одночасно, з 2008 р. Шишкань-Шишова К. О. працювала в ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П.Комісаренка НАМН України» у відділі діабетології та експериментальної ендокринології.

У 2013 р. стала сертифікованим лікарем-ендокринологом.

З 2014 р. та донині працює молодшим науковим співробітником та лікарем-ендокринологом в ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П.Комісаренка НАМН України». Має 6 публікацій в авторитетних виданнях та бере активну участь у клінічних випробуваннях новітніх способів лікування цукрового діабету.

Основними напрямками її практичної роботи є:

  • Діагностика порушень вуглеводного обміну на ранніх стадіях - предіабет (порушення толерантності до глюкози, порушення глікемії натще)
  • Лікування цукрового діабету 1 та 2 типів та вибір альтернативної терапії для лікування пацієнтів з цукровим діабетом 2 типу. Орієнтація пацієнтів на самоконтроль цукрового діабету, попередження прогресування ускладнень цукрового діабету
  • Діагностика та лікування захворювань щитоподібної залози (дифузний зоб, вузловий зоб, аутоімунний тиреоїдит, гіпотиреоз, підгострий тиреоїдит)
  • Корекція ожиріння з використанням немедикаментозних та медикаментозних методів
ЕндокринологКлініка EuReCa

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Зворотній дзвінок
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook