EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Телефон +38(044)33-999-03
Передзвонити
Меню Меню
Шишкань-Шишова Катерина Олександрівна

Шишкань-Шишова Катерина Олександрівна

Лікар-ендокринолог

В 2008 році закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, за спеціальністю «Лікувальна справа», а з 2008 по 2010 рр. проходила навчання в інтернатурі за спеціальністю «Внутрішні хвороби». Одночасно, з 2008 р. Шишкань-Шишова К. О. працювала в ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П.Комісаренка НАМН України» у відділі діабетології та експериментальної ендокринології.

У 2013 р. стала сертифікованим лікарем-ендокринологом.

З 2014 р. та донині працює молодшим науковим співробітником та лікарем-ендокринологом в ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П.Комісаренка НАМН України». Має 6 публікацій в авторитетних виданнях та бере активну участь у клінічних випробуваннях новітніх способів лікування цукрового діабету.

Основними напрямками її практичної роботи є:

  • Діагностика порушень вуглеводного обміну на ранніх стадіях - предіабет (порушення толерантності до глюкози, порушення глікемії натще)
  • Лікування цукрового діабету 1 та 2 типів та вибір альтернативної терапії для лікування пацієнтів з цукровим діабетом 2 типу. Орієнтація пацієнтів на самоконтроль цукрового діабету, попередження прогресування ускладнень цукрового діабету
  • Діагностика та лікування захворювань щитоподібної залози (дифузний зоб, вузловий зоб, аутоімунний тиреоїдит, гіпотиреоз, підгострий тиреоїдит)
  • Корекція ожиріння з використанням немедикаментозних та медикаментозних методів
ЕндокринологКлініка EuReCa+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook