EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
ГРАФІК РОБОТИ: 8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
Меню Меню
Твердохліб Христина Леонідівна

Твердохліб Христина Леонідівна

Заступник медичного директора з амбулаторної допомоги, лікар-терапевт

До науково - практичних інтересів Х.Л.Твердохліб належить діагностика та лікування пацієнтів з поєднаною патологією різних органів і систем (дихальних шляхів, шлунково - кишкового тракту, нирок та серцево — судинної системи), а також оцінка та корекція передопераційних факторів ризику пацієнтів із важкими супутніми захворюваннями. 

У 2013 р. закінчила Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я.Горбачевського, де навчалася за спеціальністю лікувальна справа.

У 2013 - 2015 рр. навчання в інтернатурі за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на кафедрі післядипломної освіти ТДМУ ім. І.Я.Горбачевського та у Львівському обласному державному клінічному лікувально - діагностичному кардіологічному центрі.

З 2016 р. - лікар — терапевт відділення інтенсивної терапії критично хворих, молодший науковий співробітник відділу інтенсивної нефрології ДУ «Інститут нефрології» НАМН України.

З 2016 р. - ДУ «Інститут нефрології» НАМН України.

Регулярно бере участь у науково-практичних конференціях та симпозіумах присвячених внутрішнім хворобам. Співавтор 2 наукових статей.

ТерапевтКлініка EuReCa

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим прозиціям пропонуються спеціальні ціни на послуги.
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook