ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
МенюМеню
Твердохліб Христина Леонідівна

Твердохліб Христина Леонідівна

Лікар-терапевт, лікар ультразвукової діагностики

До науково - практичних інтересів Х.Л.Твердохліб належить діагностика та лікування пацієнтів з поєднаною патологією різних органів і систем (дихальних шляхів, шлунково - кишкового тракту, нирок та серцево — судинної системи), а також оцінка та корекція передопераційних факторів ризику пацієнтів із важкими супутніми захворюваннями. 

У 2013 р. закінчила Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я.Горбачевського, де навчалася за спеціальністю лікувальна справа.

У 2013 - 2015 рр. навчання в інтернатурі за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на кафедрі післядипломної освіти ТДМУ ім. І.Я.Горбачевського та у Львівському обласному державному клінічному лікувально - діагностичному кардіологічному центрі.

З 2016 р. - лікар — терапевт відділення інтенсивної терапії критично хворих, молодший науковий співробітник відділу інтенсивної нефрології ДУ «Інститут нефрології» НАМН України.

У 2018 р. - спеціалізація з ультразвукової діагностики на базі Вінницького національного медичного університету ім.. М.І. Пирогова - дипломований спеціаліст.

Пройшла навчання на курсах інформації та стажування з ультразвукової діагностики за напрямками:

  • «Ультразвукова діагностика патології судин шиї та голови»
  • «Ультразвукова діагностика захворювань артерій та вен нижніх кінцівок»
  • «Сучасна ультразвукова діагностика з доплерографією захворювань шлунково – кишкового тракту, гепатобіліарної системи та підшлункової залози»
Курс тематичного удосконалення з еходоплерографії серця та магістральних судин на базі інституту кардіології ім.. М. Д. Стражеско НАМН України

Спеціалізується на ультразвуковій діагностиці захворювань серця і магістральних судин та ультразвуковому супроводі інвазивних втручань.

Школа досконалої допплер-ехокардіографії: «Квантифікація порожнин серця. Практичне застосування офіційних рекомендацій американського товариства з ехокардіографії (ASE) та європейської асоціації з серцевосудинної візуалізації (EACVI)» за авторськими методиками М.Мирошника, Європейський Шпиталь ім. Жоржа Помпіду, Париж — Франція.

 
 Регулярно бере участь у науково-практичних конференціях та симпозіумах присвячених внутрішнім хворобам та ультразвуковій діагностиці. Співавтор 2 наукових статей.

Телемедицина

Дистанційні консультації відповідно до норм МОЗ України лікарів, установ та фізичних осіб. Офіційно завірені результати.

ТерапевтКлініка EuReCa

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook