ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Дисконтні картки EuReCa

Дисконтні картки EuReCa

Клініка EuReCa дарує своїм клієнтам, їх рідним і друзям чудову можливість заощадити свої кошти. Спеціально для Вас ми випустили дисконтні карти Classic CD та Premium CDT.

Карта Classic CD дає можливість заощадити 5% на консультативних і 7% на діагностичних послугах отриманих у клініці EuReCa. Знижка надається пред’явнику карти, отже Ви можете передати її Вашим рідним і друзям і вони також отримують знижку.

Premium CDT - це іменна картка, що надається постійним клієнтам клініки EuReCa. Знижки за цією картою поширюються на лікувальні – 3%, консультативні – 10% та діагностичні – 7% послуги. Ви також можете дати її своїм близьким, щоб заощадити на медичних послугах.

* Знижки по дисконтних картах не додаються до знижок, що передбачені акціями або програмами лояльності клініки EuReCa. Ви просто можете обрати найбільшу вигідну для Вас пропозицію.

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook