ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Нові клінічні практичні настанови по тривалій нейром’язевій блокаді у дорослих пацієнтів у критичному стані

Нові клінічні практичні настанови по тривалій нейром’язевій блокаді у дорослих пацієнтів у критичному стані

Нові настанови є доповненням двох попередніх протоколів по використанню нейром’язевих блокаторів (НМБ) серед дорослих пацієнтів у критичному стані, що були видані у 1995 та 2002 роках.

  • Під час тривалої внутрішньовенної інфузії міорелаксантів рекомендовано розпланувати і проводити догляд за рогівкою ока.
  • Проведення тривалої довенної інфузії НМБ  рекомендована пацєнтам з гострим респіраторним дистрес-синдромом при PaO2/FiO2 нижче 150, але немає проведених досліджень по використанню інших НМБ у пацієнтів з ГРДС, крім цисатракуріуму.
  • Не рекомендоване рутинне застосування НМБ у пацієнтів з астматичним статусом (на штучній вентиляції легень). Але у випадках неможливості досягнення глибокої седації потенціальна користь переважає над можливими негативними наслідками.
  • Запропоновано використовувати НМБ при проведенні терапевтичної гіпотермії лише при розвитку м’язевого тремтіння.
  • У пацієнтів з ожирінням для розрахунку дози НМБ рекомендовано використовувати ідеальну або скориговану вагу тіла, а не фактичну.

Рекомендації щодо використання нейром’язевої блокади вагітним відсутні.

Рекомендації об’єднують у собі кращі відомості, що були доступні під час його написання. Як і будь які інші протоколи, дані рекомендації повинні впроваджуватися у практику, базуючись на клінічному досвіді, індивідуальних особливостях пацієнта, ресурсах установи. 

Clinical Practice Guidelines for Sustained Neuromuscular Blockade in the Adult Critically Ill Patient
Michael J. Murray; Heidi DeBlock et al.
Critical Care Medicine (November 2016, Volume 44, Number 11)

 

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook