ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню

Серцеву ресинхронізуючу терапію можна застосовувати у пацієнтів з супутніми захворюваннями

Дослідження MADIT-CRT: зниження смертності пацієнтів з серцевою недостатністю і блокадою лівою ніжки пучка Гіса не залежить від кількості супутніх захворювань

«Кожне рішення про імплантацію пристрою ресінхронізаційної терапії повинно брати до уваги індивідуальні особливості пацієнта»
(Dr. Emily P. Zeitler from Duke University Hospital and Duke Clinical Research Center in Durham, North Carolina)

Імплантація пристрою для серцевої ресинхронізуючої терапії пацієнтам з  блокадою лівою ніжки пучка Гіса призводить до зниження ризику смерті та розвитку нефатальної серцевої недостатності порівняно з імплантацією лише кардіовертера-дефібрилятора незалежно від кількості супутніх захворювань - такі висновки авторів дослідження MADIT-CRT, яке включало 1,214 пацієнтів.

Дослідження підтвердило дані отримані попередниками, що зростання кількості супутніх захворювань призводить до збільшення ризику смерті. При цьому, протягом 4,6 років - середнього періоду спостереження пацієнтів, які були включені у дослідження -, застосування серцевої ресинхронізаційної терапії нівелювало вплив супутніх захворювань на ризик смерті пацієнтів.

У дослідження включались пацієнти з такими супутніми захворюваннями: порушення функції нирок, цукровий діабет, ішемічна хвороба серця, порушення ритму серця (передсердні та шлуночкові), серцево-судинні захворювання.

Таким чином, серцева ресинхронізуюча терапія може з успіхом застосовуватись у пацієнтів із значною кількістю супутніх захворювань, а значна коморбідність не повинна розглядатись в якості протипоказань для цього лікування або ставити під сумнів доцільність його проведення.

Cite this article: CRT Effective in HF Even With Multiple Comorbidities - Medscape - May 15, 2017.
Multiple Comorbidities and Response to Cardiac Resynchronization Therapy
MADIT-CRT Long-Term Follow-Up
Emily P. Zeitler, Daniel J. Friedman, James P. Daubert, Sana M. Al-Khatib, Scott D. Solomon, Yitschak Biton, ScottMcNitt, Wojciech Zareba, Arthur J. Moss, Valentina Kutyifa
Journal of the American College of Cardiology
Volume 69, Issue 19, May 2017

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook