ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана Михайлівна16 років досвіду
Лікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії
Співавтор наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».
Крушинська Ніна Анатоліївна
Крушинська Ніна Анатоліївна16 років досвіду
Лікар-кардіолог, кандидат медичних наук
Автор 15 друкованих наукових праць. Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Оцінка порушень пружно-еластичних властивостей артерій у хворих з артеріальною гіпертензією та синдромом обструктивного апное сну, можливості корекції»

Гострий коронарний синдром

Гострий коронарний синдром – сукупність клінічних симптомів, які проявляються гострою ішемією міокарду  (серцевого м’яза) при порушенні його кровопостачання внаслідок зменшення кровотоку у коронарних артеріях. Найчастіше гострий коронарний синдром викликається такими захворюваннями: гострий інфаркт міокарду (з підйомом сегменту ST або без підйому, з наявністю чи відсутністю зубця Q) та нестабільну стенокардію. 

Пацієнти з гострим коронарним синдромом потребують негайної госпіталізації для встановлення причини його виникнення та проведення відповідного лікування.

Симптоми

Провідним симптомом при гострому коронарному синдромі є ангінозний біль - відчуття сильного стиснення та важкості за грудиною та/або в епігастральній ділянці. Біль зазвичай іррадіює (віддає) в ліву руку, ліве плече, лопатку, шию, рідше в обидві руки та плечі, міжлопатковий простір, нижню щелепу, епігастральну ділянку. Рідко біль може іррадіювати тільки в праву руку та плече, іноді в ліву ногу, яєчко. Біль буває інтенсивний - "кінжальний", роздираючий, пекучий. Больові відчуття протікають хвилеподібно періодично зменшуючись, але не припиняються повністю, тривають 20 хвилин та більше. Часто біль супроводжується відчуттям неспокою, збудження, страхом смерті. Початок болю раптовий, Прийом препаратів нітратів не знімає біль повністю, але може його послабити. 

У пацієнтів старшого та похилого віку, жінок та хворих на цукровий діабет типовий ангінозний біль спостерігається рідко. Можуть спостерігатися симптоми: абдомінальний (біль в епігастральній ділянці, нудота, блювота, вздуття живота), аритмічний (перебої в ритмі серця, тахікардія, слабість), цереброваскулярний (головний біль, запаморочення, втрата свідомості), астматичний (задуха, кашель) варіанти. Зустрічається також безсимптомна форма що може проявлятися швидкою втомою, слабістю, прискореним серцебиттям, відчуттям стаху та неспокоєм. 

Серед пацієнтів, які звертаються до лікарень з гострим болем в грудній клітці:

Діагностика

Коронароангіографія (агіографія коронарних судин) - інвазивний метод, «золотий стандарт» діагностики атеросклеротичного ураження коронарних судин (судин, які живлять серцевий м’яз – міокард). У переважній більшості пацієнтів коронарографія проводиться через трансрадіальний доступ (через артерію на руці).

Ціни в Києві

Діагностична коронарографія від 8450 грн
Стентування коронарних артерій від 37570 грн

 


ОГЛЯД
Попередній огляд лікарем, при потребі збирається команда, до якої може увійти лікар, який направив пацієнта
Записатись на прийом
ОБСТЕЖЕННЯ
Призначення тільки необхідних дообстежень, пройти які пацієнт може в т.ч. за місцем проживання
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Встановлення діагнозу, призначення програми лікування. Особисто або віддалено (телемедично)
ЛІКУВАННЯ
Пройти лікування пацієнт може в будь-якій клініці на вибір, в т.ч. за місцем проживання

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook