EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
ЗАРАЗ ПРАЦЮЄМО
Меню Меню

Екстракорпоральна підтримка життя (ECLS)

Екстракорпоральна підтримка життя (ECLS) -  метод заміщення насосної функції серця, що гарантує постійне підтримання кровообігу та метаболізму органів і тканин організму. Особливість цього методу полягає в одночасному заміщенні і функції легень.

Екстракорпоральна підтримка життя (ECLS)

(1)  - Оксигенатори
(2)  - Роликова помпа

Екстракорпоральна підтримка життя має багато спільного з вено-артеріальною екстракорпоральною оксигенацією, оскільки також використовує вено-артеріальний доступ. Однак, при цьому використовуються значно більші швидкості потоку крові і газів, ніж при ЕКМО, що дозволяю повністю замістити функцію серця.

Цей метод успішно використовувся і продовжує використовуватись фахівцями клініки EuReCa (Еврика) для тимчасового (упродовж тижнів) заміщення функції серця у пацієнтів з важкою хронічною серцевою недостатністю до моменту проведення імплантація штучного лівого шлуночка (LVAD) або трансплантації серця. У випадку гострої серцевої недостатності (після інфакрту міокарду, кардіохірургічних втручань тощо) ця методика дозволяє дочекатись відновлення функції серцевого м’яза та одужання пацієнта.

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook