EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Телефон +38(044)33-999-03
Передзвонити
Меню Меню

Імплантований кардіомонітор

Часто буває так, що в пошуках відповідей на питання: яка хвороба та її причина, чи існує загроза життю, рутинні діагностичні можливості вичерпуються. Що врешті унеможливлює отримання відповіді на головне питання – що робити? Одним з першочергових невідкладних завдань, яке постає перед аритмологом є діагностика життєвозагрозливих аритмій. Аритмій, які здатні викликати синкопе (втрату свідомості), зупинку серця та раптову аритмічну смерть. Чим агресивніша та небезпечніша аритмія, тим активніша та складніша лікувальна тактика, при цьому ситуація ускладнюється тим, що порушення роботи серця можуть мати вкрай не постійний характер. Відповідно до актуальних рекомендацій Європейської асоціації серцевого ритму (EHRA) діагностичний пошук аритмій та симптомів пов’язаних з порушенням серцевого ритму виглядає наступним чином:

  • постійні симптоми – запис ЕКГ;
  • щоденні симптоми – 24 годинне холтерівське (добове) моніторування ЕКГ:
  • симптоми виникають кожні 2-3 дні - холтерівське (добове) моніторування ЕКГ на протязі 48-72 годин;
  • сипптоми виникають щотижня – 7-и денне холтерівське (добове) моніторування ЕКГ або моніторування подій;
  • симптоми виникають щомісяця – 14-30 денне моніторування подій;
  • симптоми виникають рідше ніж один раз на місяць – кардіомонітор, що імплантується.

Імплантований кардіомонітор

В світовій практиці дана методика активно застосовується протягом останніх десяти років. Це перевірений, безпечний та ефективний інструмент у діагностиці порушень серцевого ритму. Успішний багаторічний досвід використання кардіомоніторів дозволив зайняти важливе місце в рекомендаціях та клінічних протоколах по лікуванню аритмій в країнах Європи та США.

До останнього часу в Україні рутинно не надавалась послуга по імплантації моніторів. Відтепер, немає потреби їхати за кордон в пошуках якісної діагностики та лікування, є можливість скористуватись інноваційними технологіями в Україні.

Мініатюрний автономний прилад, який імплантується під шкіру грудної клітки пацієнта і дозволяє проводити безперервний моніторинг електричної активності серця (реєструвати електрокардіограму).

Імплантація проводиться спеціалістом, який пройшов відповідне навчання, має досвід проведення даних процедур та спостереження за монітором в процесі експлуатації приладу.

Тривалість безперервної роботи кардіомонітору більше трьох років. Прилад записує всі епізоди критичних збоїв в роботі серця. Окрім цього, пацієнт може активувати запис самостійно. Прикладаючи спеціальний «активатор» на грудну клітку до зони розміщення імпланту. Активатор, це пристрій, розміром з брелок, який постійно перебуває з пацієнтом. Активатором користуються коли виникає дискомфорт, аритмія, запаморочення та любі інші негативні симптоми, які викликають занепокоєння.

Сучасний кардіомонітор, що імплантується має можливість підключення до віддаленого (домашнього) моніторування. Ця функція дозволяє передавати електрокардіограми в клініку через смартфон, де спеціалісти зможуть оцінити роботу серця. В разі виникнення екстреної ситуації лікарі можуть зв’язатись з пацієнтом, скоординувати дії та вчасно надати допомогу. Це дає можливість забезпечити пацієнту максимальне відчуття захищеності та безпеки. Уникати зайвих візитів в клініку та не змінювати звичний ритм життя.

Питання та відповіді - Які покази до імплантації кардіомонітору
- Які переваги у імплантованого кардіомонітору над іншими методиками, що дозволяють стежити за серцевим ритмом
- Чи є обмеження при проходженні рамок металошукача в аеропортах та магазинах
- Чи є ризик впливу на роботу мого серця через зовнішнє втручання в імплантований кардіомоніто+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook