EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
ЗАРАЗ ПРАЦЮЄМО
Меню Меню

Фармакологічна кардіоверсія

Парацій Олексій Зіновійович
Парацій Олексій Зіновійович17 років досвіду
Лікар-аритмолог, кандидат медичних наук
Співавтор 6 патентів та 28 публікацій. Член Асоціації кардіохірургів України та Асоціації аритмологів України. Куратор та співорганізатор щорічних курсів.
Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана Михайлівна13 років досвіду
Лікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії
Співавтор наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».

Окрім електричної кардіоверсії, відновлення нормального серцевого ритму може бути преведене шляхом введення антиаритмічних препаратів. Це називається фармакологічною кардіоверсією. Разом з тим, ефективність цієї процедури дещо нижча від електричної кардіоверсії, триває вона довше - від однієї до 12 годин, і також проводиться в умовах стаціонару. Через венозний катетер на руці та крапельницю подаються препарати, під постійним моніторуванням артеріального тиску та частоти серцевих скорочень.

Вибір  між електричною та фармакологічною кардіоверсією залежить від медичних показань, стадії захворювання та уподобання пацієнта.

Перед тим, як проводити будь який з варіантів кардіоверсії, пацієнт повинен приймати антикоагулянти - препарати які роблять кров більш рідкою, та запобігають тромбоутворенню. Це триває, по меншій мірі, три тижні перед процедурою. Якщо пацієнт не отримував таких препаратів, обов’язково проводиться черезстравохідна ехокардіографія (обстеження), яка повинна виключити наявність будь-яких тромбів (згустки крові) всередині серця до проведення кардіоверсії. Наявність тромбів є протипоказом для електричної кардіоверсії, оскільки це може призвести до розвитку інсульту. Необхідно продовжувати прийом антикоагулянтів протягом принаймні чотирьох тижні після процедури, щоб знизити ризик розвитку інсульту. Залежно від загального ризику інсульту лікар може призначити продовжувати прийом препаратів які розріджують кров на тривалий час.

Команда фахівців клініки EuReCa в оптимальні терміни виконає всі необхідні обстеження для встановлення характеру порушення ритму серця та проведе лікування максимально ефективними методами.


ОГЛЯД
Попередній огляд лікарем, при потребі збирається команда, до якої може увійти лікар, який направив пацієнта
ОБСТЕЖЕННЯ
Призначення тільки необхідних дообстежень, пройти які пацієнт може в т.ч. за місцем проживання
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Встановлення діагнозу, призначення програми лікування. Особисто або віддалено (телемедично)
ЛІКУВАННЯ
Пройти лікування пацієнт може в будь-якій клініці на вибір, в т.ч. за місцем проживання

Ціни в Києві

Електрична кардіоверсія1 500 грн
Фармакологічна кардіоверсія1 500 грн
Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою

Додаткова інформація

Електрична кардіоверсія

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим прозиціям пропонуються спеціальні ціни на послуги.
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook