ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Парацій Олексій Зіновійович
Парацій Олексій Зіновійович21 років досвіду
Лікар-аритмолог, кандидат медичних наук
Співавтор 6 патентів та 28 публікацій. Член Асоціації кардіохірургів України та Асоціації аритмологів України. Куратор та співорганізатор щорічних курсів.
Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана Михайлівна17 років досвіду
Лікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії
Співавтор наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».

Фармакологічна кардіоверсія

Окрім електричної кардіоверсії, відновлення нормального серцевого ритму може бути преведене шляхом введення антиаритмічних препаратів. Це називається фармакологічною кардіоверсією. Разом з тим, ефективність цієї процедури дещо нижча від електричної кардіоверсії, триває вона довше - від однієї до 12 годин, і також проводиться в умовах стаціонару. Через венозний катетер на руці та крапельницю подаються препарати, під постійним моніторуванням артеріального тиску та частоти серцевих скорочень.

Вибір  між електричною та фармакологічною кардіоверсією залежить від медичних показань, стадії захворювання та уподобання пацієнта.

Перед тим, як проводити будь який з варіантів кардіоверсії, пацієнт повинен приймати антикоагулянти - препарати які роблять кров більш рідкою, та запобігають тромбоутворенню. Це триває, по меншій мірі, три тижні перед процедурою. Якщо пацієнт не отримував таких препаратів, обов’язково проводиться черезстравохідна ехокардіографія (обстеження), яка повинна виключити наявність будь-яких тромбів (згустки крові) всередині серця до проведення кардіоверсії. Наявність тромбів є протипоказом для електричної кардіоверсії, оскільки це може призвести до розвитку інсульту. Необхідно продовжувати прийом антикоагулянтів протягом принаймні чотирьох тижні після процедури, щоб знизити ризик розвитку інсульту. Залежно від загального ризику інсульту лікар може призначити продовжувати прийом препаратів які розріджують кров на тривалий час.

Команда фахівців клініки EuReCa в оптимальні терміни виконає всі необхідні обстеження для встановлення характеру порушення ритму серця та проведе лікування максимально ефективними методами.


ОГЛЯД
Попередній огляд лікарем, при потребі збирається команда, до якої може увійти лікар, який направив пацієнта
Записатись на прийом
ОБСТЕЖЕННЯ
Призначення тільки необхідних дообстежень, пройти які пацієнт може в т.ч. за місцем проживання
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Встановлення діагнозу, призначення програми лікування. Особисто або віддалено (телемедично)
ЛІКУВАННЯ
Пройти лікування пацієнт може в будь-якій клініці на вибір, в т.ч. за місцем проживання

Ціни в Києві

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ
грн
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
грн
Електрокардіостимуляція
Електрична кардіоверсія1 500
Фармакологічна кардіоверсія1 500

Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою


Додаткова інформація

Електрична кардіоверсія

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook