EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
ЗАРАЗ ПРАЦЮЄМО
Меню Меню

Системний кандидоз

Системний кандидоз – інвазивна інфекція (така що, проникає через зовнішні оболонки організму), яка викликана видами грибів роду Candida. Незважаючи на те, що протягом останніх років досягнутий значний прогрес у лікуванні цієї інфекції, вона залишається однією з найбільших (посідає 3-4 місце) причин смертності та захворюваності через госпітальні інфекції (ті, які виникли під час перебування пацієнта у лікарняному закладі), яка сягає 47% або навіть більше у випадку розвитку септичного шоку.

Відомо, щонайменше 15 різних видів грибів роду Candida, однак більше 90% випадків системного кандидозу викликаються п'ятьма найбільш поширеними: C. albicans, C. glabrata, C. tropicalis, C. parapsilosis, and C. Krusei.

Основою діагностики є виявлення збудника (або його антигенів чи наростання титру антитіл) у середовищах організму. Клініка EuReCa співпрацює з провідними українськими та європейськими лабораторіями, що дозволяє у стислі терміни провести точну діагностику цього грізного захворювання.

Відповідно до нових рекомендацій, лікування системної інфекції викликаної кандидою, повинно розпочинатись з найбільш ефективних на сьогодні протигрибкових засобів — ехінокандинів. Найбільш поширені в Україні протигрибкові препарати — триазоли у випадку системного кандидозу можуть застосовуватись лише у стабільних пацієнтів. Разом з цим, локальний (обмежений) кандидоз повинен лікуватись триазолами.

Великий внесок до резистентності кандид до триазолів є призначення їх для проведення так званої «профілактики» грибкової інфекції. На сьогодні, проведення профілактики кандидозу рекомендовано лише для пацієнтів з високим ризиком його розвитку, які лікуються у відділеннях з високою частотою (більше 5%) госпітального кандидозу.

Також існують значні особливості у лікуванні системного кандидозу у пацієнтів з штучними водіями ритму серця (кардіостимуляторами) та штучними клапанами серця.

Досвід фахівців клініки EuReCa у лікуванні грибкових інфекції і кандидозу зокрема дозволяє вчасно запідозрити та швидко встановити діагноз і призначити оптимальне лікування, відповідно до індивідуальних особливостей пацієнта та випадку, найбільш ефективними препарати, що значно збільшить шанси на одужання.

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook