ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
МенюМеню

Системний кандидоз

Системний кандидоз – інвазивна інфекція (така що, проникає через зовнішні оболонки організму), яка викликана видами грибів роду Candida. Незважаючи на те, що протягом останніх років досягнутий значний прогрес у лікуванні цієї інфекції, вона залишається однією з найбільших (посідає 3-4 місце) причин смертності та захворюваності через госпітальні інфекції (ті, які виникли під час перебування пацієнта у лікарняному закладі), яка сягає 47% або навіть більше у випадку розвитку септичного шоку.

Відомо, щонайменше 15 різних видів грибів роду Candida, однак більше 90% випадків системного кандидозу викликаються п'ятьма найбільш поширеними: C. albicans, C. glabrata, C. tropicalis, C. parapsilosis, and C. Krusei.

Основою діагностики є виявлення збудника (або його антигенів чи наростання титру антитіл) у середовищах організму. Клініка EuReCa співпрацює з провідними українськими та європейськими лабораторіями, що дозволяє у стислі терміни провести точну діагностику цього грізного захворювання.

Відповідно до нових рекомендацій, лікування системної інфекції викликаної кандидою, повинно розпочинатись з найбільш ефективних на сьогодні протигрибкових засобів — ехінокандинів. Найбільш поширені в Україні протигрибкові препарати — триазоли у випадку системного кандидозу можуть застосовуватись лише у стабільних пацієнтів. Разом з цим, локальний (обмежений) кандидоз повинен лікуватись триазолами.

Великий внесок до резистентності кандид до триазолів є призначення їх для проведення так званої «профілактики» грибкової інфекції. На сьогодні, проведення профілактики кандидозу рекомендовано лише для пацієнтів з високим ризиком його розвитку, які лікуються у відділеннях з високою частотою (більше 5%) госпітального кандидозу.

Також існують значні особливості у лікуванні системного кандидозу у пацієнтів з штучними водіями ритму серця (кардіостимуляторами) та штучними клапанами серця.

Досвід фахівців клініки EuReCa у лікуванні грибкових інфекції і кандидозу зокрема дозволяє вчасно запідозрити та швидко встановити діагноз і призначити оптимальне лікування, відповідно до індивідуальних особливостей пацієнта та випадку, найбільш ефективними препарати, що значно збільшить шанси на одужання.

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook