ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
МенюМеню
Нові рекомендації з антиеметичної терапії хворих на рак

Нові рекомендації з антиеметичної терапії хворих на рак

Нудота та блювота є частим ускладненням хіміо- та радіотерапії онкологічних захворювань.

Нові рекомендації Американського товариства клінічних онкологів (АТКО) повністю змінили підхід до протиблювотної терапії пацієнтам хворим на рак, які проходять хіміотерапію.
Найбільш вагомим є те, що терапія базується на науково-підтвердженому досвіді стосовно використання оланзапіна, а також антагоністів рецепторів нейрокініна-1 та дексаметазона.

Оланзапін , як нейролептик, слід внести до антиеметичної терапії дорослим, які проходять хіміотерапію та мають високий рівень ризику появи блювоти (терапія цисплатином або циклофосфамідом з антрациклінами) або тим, хто страждає від нападів нудоти та блювоти.

Також робоча група АТКО радить внести антагоністи рецепторів нейрокініна-1 в стандартний перелік препаратів протиблювотної терапії (комбінацію антагоністів рецепторів серотоніну 5-НТ3 («сетрони») та дексаметазону) дорослим, які отримують високодозову хіміотерапію або карбоплатин, та дітям, які проходять хіміотерапію та мають високий ризик появи нудоти та блювання.

До того ж, фахівці радять лікарям призначати дексаметазон у перший день пацієнтам, які проходять хіміотерапію із застосуванням антрациклінів та циклофосфаміду.

Медичну марихуану вживати не рекомендовано ні для попередження ні для лікування нудоти та блювання пацієнтам хворим на рак, які проходять хіміо- або радіотерапію. Фахівці наголошують на відсутності достатніх доказів для того, щоб рекомендувати медичну марихуану у якості антиеметичного засобу.

(Antiemetics: American Society of Clinical Oncology Clinical Practice Guideline Update Paul J. Hesketh, Mark G. Kris, Ethan Basch, Kari Bohlke, Sally Y. Barbour, Rebecca Anne Clark-Snow, Michael A. Danso, Kristopher Dennis, L. Lee Dupuis, Stacie B. Dusetzina, Cathy Eng, Petra C. Feyer, Karin Jordan, Kimberly Noonan, Dee Sparacio, Mark R. Somerfield, and Gary H. Lyman
J Clin Oncol 35. © 2017 by American Society of Clinical Oncology)

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook