EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
ГРАФІК РОБОТИ: 8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
Меню Меню

Ціни

Акції

«Супровід пацієнтів на терапії непрямими антикоагулянтами» - програма лояльності
«Супровід пацієнтів на терапії непрямими антикоагулянтами» - програма лояльностіПрепарати НАК приймають від декількох місяців або протягом всього життя. Неправильне проведення лікування статистично достовірно збільшує захворюваність та ризик смерті від тромбоемболічних ускладнень. 
ПрофіКам - профілактика та лікування сечокам'яної хвороби
ПрофіКам - профілактика та лікування сечокам'яної хворобиХірургічне лікування ніяк не впливає на причини виникнення сечокам'яної хвороби. Наслідком чого, є повторне утворення каменів (рецидив) у біль ніж 50% пацієнтів протягом всього 5 років 
Спеціальні ціни на телемедичне консультування
Спеціальні ціни на телемедичне консультуванняДля пацієнтів, які в будь-якій формі консультувались або лікували в нашій клініці, на постійній основі діє програма лояльності – спеціальні ціни на телемедичне консультування. 
Знижка 25% на УЗД при попередньому записі
Знижка 25% на УЗД при попередньому записіХороші спеціалісти цінують свій час! В EuReCa починає діяти програма -25% на УЗД при попередньому записі. Визначений час, ніякої черги, досвідчені лікарі – знижка без обману, зручно і пацієнту і лікарю 
Програма лояльності «Слухай серце»
Програма лояльності «Слухай серце»В клініці EuReCa починає діяти програма лояльності «Слухай серце», суть її полягає в тому, що комплекс «консультація аритмолога та холтерівське моніторування» в сумі будуть коштувати на 25% дешевше. 

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим прозиціям пропонуються спеціальні ціни на послуги.
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook