ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Діагностика

Амбулаторний моніторинг артеріального тиску (АМАТ) – вимірювання артеріального тиску під час вашого звичайного щоденного життя. Вимірювання проводять за допомогою маленького цифрового приладу, що розташований прямо на манжеті для вимірювання, звичайно, протягом 24 годин.

Тривалий онлайн моніторинг рівня глюкози (CGMS) – це метод контролю ефективності лікування цукрового діабету за допомогою спеціального сенсору, який вводиться під шкіру та вимірює рівень глюкози кожні 5 хвилин (288 разів за добу) протягом 6 днів.

Спеціалісти клініки одні з найдосвідченіших в Україні у проведені черезшкірної біопсії нирки під контролем УЗД. Сучасне обладнання автоматичних біопсійних систем та більш ніж двадцятирічна спеціалізація патоморфологів клініки на морфологічному дослідженні біоптату нирки гарантує правильність встановленого діагнозу.

ЕКГ є одним з основних і обов’язкових методів обстеження пацієнтів з підозрою на захворювання серця. Комп’ютерна 12-ти канальна ехокардіографічна багатофункціональна система ECGpro® клініки EuReCa використовує один із найточніших алгоритмів Hannover ECG System (HES®), що дозволяє проводити як рутинні, так і індивідуально адаптовані дослідження.

Мініатюрний автономний прилад, який імплантується під шкіру грудної клітки пацієнта і дозволяє проводити безперервний моніторинг електричної активності серця. Тривалість безперервної роботи кардіомонітору більше трьох років. Прилад записує всі епізоди критичних збоїв в роботі серця. Сучасний кардіомонітор, що імплантується має можливість підключення до віддаленого (домашнього) моніторування. Ця функція дозволяє передавати електрокардіограми в клініку через смартфон, де спеціалісти зможуть оцінити роботу серця.

Коронароангіографія (синоніми та «схожі» дослідження: коронарографія, ангіографія коронарних судин, ангіографія вінцевих артерій, коронаровентрикулографія, КА, КВГ) - інвазивний метод «золотий стандарт» діагностики атеросклеротичного ураження коронарних судин (судин, які живлять серцевий м’яз – міокард).

Спірометрія — це простий, доступний та неінвазивний метод діагностики поширених захворювань дихальної системи, що оцінює механічну функцію легень, грудної клітки і дихальної мускулатури шляхом вимірювання легеневих потоків та об’ємів. На основі отриманих даних можна оцінити функцію зовнішнього дихання, встановити тип порушення (обструктивний чи рестриктивний), поставити правильний діагноз. Незважаючи на відносну простоту інтерпретації результатів спірометрії, достатньо часто її оцінка є некоректною. Це пов’язано з тим, що достовірність результатів напряму залежить від якості її виконання.

Кабінет ультразвукової діагностики клініки EuReCa обладнаний універсальною ультразвуковою діагностичною системою експертного класу Imagic Agile (Франція), яка дозволяє проводити усі види УЗД від вже рутинних трансабдомінальних та трансторакальних досліджень до черезстравохідних та ендокавітарних.

ЕКГ-холдер, позбавляє пацієнта необхідності знаходитись в клініці під час діагностики. Маленькі електроди прикріплюються до тіла і під’єднуються до невеликого приладу, який впродовж доби буде фіксувати ЕКГ. Все що потрібно від пацієнта під час проведення процедури - продовжувати вести звичайний спосіб життя та вести щоденник.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook