EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
ЗАРАЗ ПРАЦЮЄМО
Меню Меню

Телемедичне консультування медичних установ і лікарів

Телемедичне консультування є основним інструментом телемедицини, що використовується для надання вчасної та адекватної медичної допомоги пацієнту, а також для інтерпретації знімків та інших зображень, зафіксованих цифровими носіями.

У процесі телемедичного консультування беруть участь: пацієнт, його лікуючий лікар, лікар (лікарі), який (які) надають консультацію (далі - лікар-консультант), персонал кабінету телемедицини. За необхідності, проводиться телемедичний консиліум, який здійснюється за процедурою такою ж як телемедичне консультування. При цьому лікуючий лікар направляє Запит одночасно двом і більше лікарям-консультантам.

 

Порядок проведення телемедичного консультування медичних установ і лікарів

1. Лікуючий лікар відповідно до Форми № 001/тм готує запит на телемедичне консультування (далі - Запит) у вигляді електронного повідомлення, на яке накладено електронний цифровий підпис або печатку цього лікаря.

2. До Запиту додається інформація, необхідна для консультації: скановані копії результатів діагностичних та лабораторних досліджень та інша інформація щодо фізіологічних показників організму пацієнта у вигляді електронних повідомлень (файлів), а саме: результати рентгенографії, МРТ, КТ, УЗД, ЕКГ тощо.

3. Запит у вигляді електронного повідомлення направляється на адресу tele.eureca@gmail.com

4. Запит реєструється у журналі за Формою № 003/тм та узгоджується дата та час телемедичного консультування.

5. Лікар-консультант після проведення консультування готує відповідь відповідно до форми первинної облікової документації № 002/тм «Висновок консультанта», затвердженої наказом МОЗ України від 19 жовтня 2015 року № 681 (далі - Висновок), на яку накладається електронний цифровий підпис, та надсилає Висновок лікуючому лікарю, який сформував цей Запит. У разі відсутності у лікаря-консультанта електронного цифрового підпису, лікар-консультант подає до кабінету телемедицини оригінал Висновку на паперових носіях із власним підписом, завіреним лікарською печаткою, для реєстрації у журналі за Формою № 003/тм і подальшого зберігання.

6. Якщо Запит має статус «Ургентний», Висновок готується у максимально короткий строк і за наявності технічних можливостей телемедичне консультування забезпечується відео- та аудіозв’язком у режимі on-line між лікуючим лікарем і лікарем-консультантом.

7. За результатами проведеного телемедичного консультування у журналі за Формою № 003/тм робиться відповідний запис про виконання із зазначенням дати отримання висновку консультанта або відмови в консультації.

8. Якщо інформація, викладена у Запиті, не відповідає вимогам Форми № 001/тм, лікар-консультант може відмовити у телемедичному консультуванні із зазначенням причини відмови.



Прикраплені файли:
Запит на телемедичне консультування.docx
Запит на телемедичне консультування.pdf
Запит на телемедичне консультування.rtf

Додаткова інформація

Телемедицина

Як лікуватись дешевше

Спеціальні ціни на телемедичне консультування

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.




+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook