EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
ГРАФІК РОБОТИ: 8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
Меню Меню

Хвороби нирок

Законь Костянтин Миколайович
Законь Костянтин Миколайович18 років досвіду
Лікар-нефролог вищої категорії, кандидат медичних наук
Головний лікар «Eureca». Автор та співавтор більш ніж 30 наукових робіт. Член Міжнародної асоціації нефрологів.
Дударенко Валерій Борисович
Дударенко Валерій Борисович15 років досвіду
Лікар-нефролог І категорії
Старший науковий співробітник відділу інтенсивної нефрології Інституту нефрології НАМН України. Автор і співавтор понад 10 наукових робіт.

Застосування діалізної замісної терапії рекомендується лікарем у випадках, коли нирки не можуть виконувати свою основну функцію – виведення продуктів життєдіяльності шляхом фільтрації крові. Найбільш поширеними екстракорпоральним методом є гемодіаліз. До інтракорпоральних методів належить перитонеальний діаліз.
Перитонеальний діаліз
Гемодіаліз
Гостра діалізна терапія

Гломерулонефрит (гломерулярне ураження нирок) — група захворювань нирок, яка характеризується переважним ураженням ниркових клубочків. Гломерулонефрит може бути не тільки самостійним захворюванням — первинний гломерулонефрит, а й проявом інших захворювань (наприклад, інфекційними або аутоімунними) — вторинний гломерулонефрит.

Нефропатія - загальний, збірний термін, який об’єднує різні хвороби нирок, які можуть бути обумовлені однією причиною. Наприклад, термін мієломна нефропатія означає ураження нирок у пацієнтів з мієломною хворобою. Хвороба нирок при цьому може мати гострий або хронічний характер та різні механізми (гіперкальциемія, синдром лізису пухлини, зневоднення, тубулоінтерстиційний нефрит, гломерулонефрит або амілоїдоз).

Гострий пієлонефрит – це найпоширеніше інфекційне захворювання нирок, яке уражає паренхіму нирок та верхні сечовивідні шляхи. Збудниками захворювання можуть бути стафілокок, кишкова паличка, стрептокок та інші мікроорганізми.

Вразі неодноразового потрапляння мікробів з сечових шляхів існує ризик захворювання на хронічний пієлонефрит.

Цистит – це захворювання, яке характеризується виникнення запального процесу у сечовому міхурі. Як правило, цистит виникає внаслідок попадання бактерій у сечові шляхи. Це надзвичайно поширене захворювання і страждають від нього переважно жінки.
При визначенні способу лікування, в першу чергу, враховуються причини виникнення захворювання.

Гемодіаліз — це метод лікування ниркової недостатності, який подовжує життя пацієнтів та покращує його якість. Метод гемодіалізу полягає в тому, що з крові пацієнта видаляються продукти обміну речовин, які не виводяться нирками через втрату їх функції, та додаються певні речовини, дефіцит яких також обумовлений нирковою недостатністю.

Хронічна хвороба нирок – це велика група захворювань, що мають різні причини, але об’єднуються тим, що мають тривалий перебіг (більше 3-х місяців) та тенденцію до прогресування аж до повної втрати функцій нирок.

У клініці EuReCa досвідчені фахівці виміряють функцію нирок, за необхідності, проведуть лабораторні тести та інструментальні дослідження, які необхідні для з’ясування причини хронічної хвороби нирок або їх ускладнень.

Це раптове потенційно зворотнє порушення функції нирок, яке може мати різні причини. Оскільки, у більшості випадків, ГПН являється лише проявом захворювання інших органів, пошук цих причин здійснює мультидисциплінарна команда, яка призначає оптимальне лікування, що значно підвищить шанси на одужання та відновлення функції нирок.

Інфекція сечової системи є однією з найбільш поширених інфекційних хвороб сучасності та становить 40% усіх госпітальних інфекцій, є причиною 15% усіх позагоспітальних призначень антибіотиків. Близько половини усіх жінок світу хоча б один раз за життя хворіли на інфекцію сечової системи.

Тубулоінтерстиціальний нефрит розділяють на інфекційний та неінфекційний. Інфекційним, що зустрічається найчастіше є пієлонефрит. Разом з цим, досить велика кількість інфекцій можуть прямо або опосередковано викликати зміни у нирковій тканині. Серед неінфекційних найчастіше зустрічаються медикаментозні, пов’язані із системними захворюваннями та ідіопатичні.

Cечокам’яна хвороба (СКХ) або уролітіаз - це захворювання, основною причиною розвитку якої є утворення конкрементів (каменів) в нирках, сечовому міхурі або сечоводі. Лікування сечокам'яної хвороби в клініці EuReCa проводиться індивідуально, виходячи з характеру, тривалості захворювання, симптомів, особливостей організму (обмінних процесів) і супутніх порушень.

Нові методи лікування онкологічних захворювань призвели до поліпшення результатів виживання пацієнтів з багатьма видами раку. Онконефрологія – нова спеціальність у нефрології, яка займається профілактикою, діагностикою та лікуванням хвороб нирок у пацієнтів з онкологічними захворюваннями.
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook