ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Поєднані ураження кількох органів

Пульмо-ренальний синдром - поєднання гострого пошкодження нирок та легень є важкою патологією з високою летальністю (близько 80%), і вимагає мультидисциплінарного підходу до лікування із залученням лікарів різних спеціальностей (пульмонолог, ревматолог, фахівці з інтенсивної терапії) та використанням діалізних методів лікування, плазмаобміну, корекцією електролітного та кислото-основного стану крові, водного балансу.

Є багато факторів, що призводять до гепаторенальний синдрому - пошкодження нирок у пацієнтів з печінковою недостатністю. Основні з них - це порушення кровообігу в нирках (зокрема, спазм ниркових капілярів) і гіпоксія нирок, а також ураження нирок ендогенними токсинами, що не утилізуються внаслідок печінкової недостатності.

Значна кількість пацієнтів мають одночасне порушення функції серця і нирок. Взаємний вплив у випадку гострої або хронічної дисфункції цих органів є важливою клінічною проблемою, оскільки відбувається взаємне обтяження дисфункції цих систем органів та змінюється відповідь на стандартне медикаментозне лікування. Поєднання порушення функції серця та нирок носить назву кардіо-ренального синдрому. Розрізняють п'ять типів вказаного синдрому.

Синдром поліорганної недостатності - розвиток недостатності 2-х і більше органів чи систем органів
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook