ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Серцево-судинні захворювання

Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана Михайлівна17 років досвіду
Лікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії
Співавтор наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».
Крушинська Ніна Анатоліївна
Крушинська Ніна Анатоліївна17 років досвіду
Лікар-кардіолог, кандидат медичних наук
Автор 15 друкованих наукових праць. Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Оцінка порушень пружно-еластичних властивостей артерій у хворих з артеріальною гіпертензією та синдромом обструктивного апное сну, можливості корекції»

В переважній більшості нескоординована робота серця призводить до погіршення самопочуття. Ступінь вираженості симптомів різний, від відчуття легкої втоми до раптової серцевої смерті. Частина пацієнтів з тахікардією не відчувають її, тобто безсимптомні. Тому важливо вчасно провести ряд обстежень, необхідних для виявлення причин аритмії, виду аритмії, визначення ступеню загрози та вирішення тактики подальшого лікування.
Синдром WPW
АВ вузлова тахікардія
Фібриляція передсердь
Шлуночкова тахікардія

Підвищення артеріального тиску не завжди є захворюванням (саме тому і було запроваджено термін «гіпертонічна хвороба»), адже воно спостерігається і при фізіологічних умовах. Артеріальна гіпертензія, як хвороба, визначається як певний рівень артеріального тиску, при якому переваги лікування однозначно переважають ризики пов’язані з таким лікуванням. На практиці, гіпертонія визначається як значення систолічного артеріального тиску 140 мм рт.ст. і вище та/або значення діастолічного артеріального тиску 90 мм рт.ст. та більше

Завдання імплантованого кардіостимулятора – підтримувати нормальну роботу хворого серця для подовження життя свого носія та покращення якості його життя. Пристрій імплантуються під шкіру і спеціальними електродами під’єднуються до серця. Штучний водій ритму серця (ШВРС) - дозволяє утримувати необхідну частоту серцевих скорочень та дає можливість відновити втрачену фізіологічну синхронізацію різних сегментів серця. Кардіовертер-дефібрилятор при необхідності наносить серію стимулів, або рятувальний електричний розряд (шок) щоб відновити нормальний ритм серця і запобігти раптовій серцевій смерті.

Ішемічна хвороба серця пов'язана з порушенням кровотоку в коронарних судинах, що призводить до недостатнього кровопостачання серцевого м'яза.
Гострий інфаркт міокарда
Стабільна стенокардія
Нестабільна стенокардія
Гострий коронарний синдром

Серце має чотири клапани - аортальний, мітральний, трикуспідальний і легеневий. Подібно водопроводному крану, клапани серця відкриваються для того, щоб кров перекачувалась у потрібному напрямку, далі по судинам, і закриваються, щоб запобігти потоку крові у зворотному напрямку.
Пролапс мітрального клапану
Недостатність аортального клапану
Мітральний стеноз
Аортальний стеноз

Висловлювання «серцева недостатність» звучить так, ніби серце вже не працює, і з цим нічого не можна зробити. Насправді серцева недостатність означає, що серце не перекачує достатню кількість крові, як це має бути. Наше тіло залежить від здатності серця виконувати свої «насосні» функції для доставки кисню і поживних речовин до клітин організму. Коли клітини живляться належним чином, організм може нормально функціонувати. При серцевій недостатності, ослаблене серце не може забезпечити клітини достатньою кількістю крові.

Онкокардіологія – новий напрямок медицини, який покликаний попереджати та лікувати серцево-судинні захворювання, що індуковані впливом протипухлинної терапії (променевої терапії, хіміотерапії, біологічної тарґетованої терапії). Прикладом практичного застосування досягнень онкокардіології є можливість провести повний курс протипухлинної терапії, а не переривати його через розвиток кардіотоксичності, і, таким чином, врятувати життя хворого.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook