ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Системні захворювання

Вузликовий періартеріїт відноситься до системних васкулітів. Це захворювання, яке характеризується ураженням малих та середніх артерій, що призводить до порушення кровообігу у внутрішніх органах та викликає порушення функції багатьох органів.

Гранулематоз Вегенера – це тяжкий системний васкуліт, для якого характерно утворення гранулем в стінках дрібних вен, артерій та судин, а також в оточуючих тканинах легень, нирок та інших органів.

Неспецифічний аортоартеріїт або хвороба Такаясу – це захворювання, при якому хронічний запальний процес в організмі вражає аорту, її відділи та великі артеріальні судини. Це призводить до потовщення стінок судин та руйнування середнього гладком’язового шару, який поступового заміщується з’єднувальною тканиною, а просвіти судин заповнюються гранулемами. В результаті виникають аневризми.

Подагра і псевдоподагра - два найпоширеніших захворювання суглобів, що викликаються кристалами. Хвороба розвивається за надлишкового накопичення сечової кислоти у вигляді мононатрію урату. Подагра розповсюджена в усьому світі. У більшості випадків подагра розвивається у віці 30-60 років.

Ревматизм – це системне захворювання сполучної тканини, яке пов’язане із стрептококовою інфекцією. Ушкоджується сполучна тканина всього організму, але найбільш часто вражаються тканини серця та суглобів. Наслідком захворювання є формування вади серця.

Системна склеродермія – це тяжке захворювання cполучної тканини, при якому вона ущільнюється. В результаті виникає склероз. Системна склеродермія призводить до ураження шкіри, внутрішніх органів та дрібних судин. Жінки частіше страждають від цієї хвороби, ніж чоловіки.

Облітеруючий тромбангіїт або хвороба Бюргера – це захворювання, яке характеризується гострим запальним процесом в дрібних судинах нижніх кінцівок. В окремих випадках можуть бути уражені судини головного мозку та центральна нервова система. Хвороба найчастіше діагностується у чоловіків в молодому віці, а також у жінок, які палять.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook