ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Захворювання органів дихання

Діагностика та лікування захворювань легень проводиться згідно затверджених протоколів надання медичної допомоги за спеціальністю «Пульмонология». Перевагою клініки є мультидисциплінарний підхід до кожного пацієнта, враховується супутня патологія, з приводу якої долучаються лікарі відповідних спеціальностей, що дозволяє в  коротші строки обстежитись, та отримати кваліфіковану допомогу.

 

Бронхіальна астма – це захворювання бронхів, яке має запальне імуно-алергічне походження. Внаслідок хронічних запальних процесів в органах дихання, при контакті з алергенами виникає їх гіперактивність, яка призводить до обструкції бронхів (обмеження швидкості потоку повітря) та виникнення задухи. Приступи задухи спостерігаються з різною періодичністю, проте навіть на стадії ремісії запальний процес в дихальних шляхах зберігається.

Гострий бронхіт – це більш ніж у 95% випадків вірусне захворювання, яке є частиною інфекції носоглотки та ротової порожнини. За статистикою гострий трахеобронхіт входить до десятки частих приводів звернення за допомогою до лікаря. Зазвичай це захворювання починається з ознак вказуючих на ГРЗ. Вірусний чи бактеріальний перебіг хвороби визначається на основі лабораторних досліджень.

Позагоспітальна пневмонія, тобто та, розвиток якої не пов’язаний із перебуванням у медичних закладах може бути викликана різними мікроорганізмами (бактеріями, вірусами або грибами). Цей вид пневмонії займає 8 місце серед основних причин смерті, і 1 місце серед інфекційних причин смерті.
У пацієнтів з імунодефіцитом особливістю пневмонії є те, що часто вони обумовлені атиповими мікроорганізмами, тобто мікроорганізмами, які у здорових людей не викликають захворювання.

Бронхіт – це захворювання, яке характеризується запаленням слизової оболонки бронхіального дерева. Розрізняють 2 форми бронхіту: гострий та хронічний. Найчастішою причиною розвитку гострого бронхіту (або загострення хронічного) є віруси.

Хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ) – це прогресуюче захворювання, при якому порушується бронхіальна прохідність на рівні дистальних бронхів та структурними змінами в легеневій тканині та судинах. Все це призводить до порушення руху повітря в дихальних шляхах.

Саркоїдоз легень відноситься до групи системних гранулематозних захворювань доброякісного характеру. Захворювання має певну схожість з туберкульозом за рахунок утворення саркоїдних гранулем, скупчення яких негативно впливає на роботу легень.

Бронхоектатична хвороба – це захворювання дихальної системи, яке характеризується місцевим розширенням просвіту бронхів в 2 рази і більше, і проявляється у вигляді ендобронхіального нагноєння. В періоди загострення захворювання основним завданням є санація бронхів та пригнічення гнійно-запального процесу в бронхіальному дереві.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook