ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Телемедицина - онлайн консультація у лікаря

Телемедицина – медицина на відстані. Сучасні технології наблизили людей одне до одного. Чи знаходитесь ви в сусідніх кімнатах або на різних континентах, вам не потрібні довгі переїзди, щоб побачити один одного, для спілкування достатньо натиснути кнопку виклику.

Логічний факт, що висококласні фахівці з медицини зосереджені у великих містах, не важливо, це державна лікарня, НДІ або приватна клініка. Тому перш ніж потрапити на прийом часто постають питання транспорту, проживання, наприкінці часу – це призводить до того, що пошук спеціаліста сприймається як крайній варіант, якщо нічого не допомагає. У той же час, допомога знаходиться поруч на відстані кнопки виклику — онлайн консультація у лікаря.

Збільшити шанси на одужання, не допустити ускладнень, мінімізувати витрати – це можливо завдяки своєчасному виявленню хвороби. Суть телемедицини полягає у можливості пацієнта отримати медичну послугу на відстані. Залучення вузькоспрямованого спеціаліста чи досвідченої команди лікарів значно зменшує шанси діагностичних помилок.

Коли слід використовувати онлайн консультацію з лікарем

  • Якщо для консультації відсутня потреба особистої присутності;
  • Додаткове опрацювання результатів діагностики;
  • Консультація «друга думка»;
  • З появою ускладнень, під час критичного стану.

Мультидисциплінарна команда розробить комплексну програму, проконсультує лікаря для подальшого лікування за місцем проживання.

У клініці EuReCa передбачені не лише консультації установ та лікарів, а й приватні особи, так звана. "консультація лікаря онлайн". Медична допомога із застосуванням телемедицини надається відповідно до норм наказу Міністерства охорони здоров'я України №681 від 19.10.2015 "Про затвердження нормативних документів щодо застосування телемедицини у сфері охорони здоров'я".

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook