EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
ГРАФІК РОБОТИ: 8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
Меню Меню

Програма лояльності для пацієнтів з онкологічними захворюваннями

Досягнення у лікуванні раку призвели до значного покращення виживання пацієнтів з онкологічними захворюваннями, але разом з цим зросла кількість пацієнтів з важкими супутніми захворюваннями та підвищилась смертність від небажаних (побічних) ефектів лікування.

Розвиток або декомпенсація (загострення) серцево-судинних захворювань у хворих, які отримують протипухлинну терапію - один з найчастіших із таких небажаних ефектів. 

У клініці EuReCa створені програми лояльності для пацієнтів з онкологічними захворюваннями, які направлені на діагностику та лікування всього спектру можливих кардіотоксичних ефектів протипухлинної терапії. Своєчасна діагностика є вкрай важливою для своєчасного початку активного лікування кардіотоксичності, яке полягає в призначенні кардіопротекції (лікарських засобів, які попереджують подальше ушкодження структур серця), проведення лікування специфічних проявів кардіотоксичності та оптимізації протипухлинного лікування (підбір хіміотерапевтичних препаратів та їх корекція їх доз). Проведені дослідження свідчать, що кардіопротективна терапія позитивно впливає на результати протипухлинної терапії, тому, на сьогодні, не рекомендоване її раннє припинення.

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим прозиціям пропонуються спеціальні ціни на послуги.
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook