ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Як лікуватись дешевше

 

Мультидисциплінарний підхід

Уявіть собі, що звертаючись до лікарні через хворобу, Ви потрапляєте до рук злагодженої команди лікарів. Кожен з них є компетентним вузькопрофільним фахівцем. Активно спілкуючись між собою, ці лікарі розроблятимуть максимально ефективну стратегію Вашого лікування й у разі потреби будуть її коригувати.

Ті лікарі охоче запросять до своєї команди Вашого сімейного лікаря — спеціаліста, який постійно перебуває з Вами у контакті й добре знає левову частину Ваших хвороб. Його розповідь може підказати, наслідком яких саме захворювань є Ваш поточний стан. Знайомий лікар зможе супроводжувати Вас протягом усього процесу лікування.

Завдяки роботі цілої команди лікарів вже на початку лікувального процесу в найкоротший термін Ви отримаєте деталізовану всебічну інформацію щодо прогнозу захворювання та найбільш раціональний шлях боротьби з ним. Вам не доведеться проходити купу зайвих обстежень та, на додачу до основної хвороби, псувати собі нерви та спустошувати власний гаманець.

Виглядає наче фантастика?

Але саме так працює мультидисциплінарний підхід до лікування пацієнтів, який активно застосовує клініка EuReCa.

Розглянемо інший сценарій. Лікар сімейної медицини за необхідності направлення пацієнта до фахівця вузького профілю після первинної діагностики, виписує тому направлення до спеціаліста районної чи обласної лікарні або науково-дослідного інституту. Фактично з цього моменту він втрачає будь-який зв'язок із пацієнтом. Відповідальність за здоров'я хворого лягає на плечі зовсім іншого лікаря — того, до якого звернеться пацієнт.

Про здоров'я нового пацієнта там знатимуть лише те, що є у медичній картці. Навряд чи такої інформації вистачить, аби робити безпомилкові компетентні висновки. Тож хворому доведеться проходити численні додаткові обстеження, значна кількість яких може виявитися зайвою. Навіть якщо після діагностики подальше лікування пацієнта буде можливим за місцем його проживання, хворий проходитиме усі процедури в лікарні, куди його було направлено. А після лікування, під час подальшого спостереження, сімейному лікарю буде вкрай важко приймати оптимальні рішення, оскільки він буде знати тільки те, що вказано у виписці.

Виглядає не дуже привабливо? 

Даруйте, це лише сувора дійсність. Так працює звичайна українська медицина.

Спеціалісти клініки EuReCa впевнені в тому, що людський організм — складний «механізм», робота з яким потребує обережного та комплексного підходу. Вони наполягають на тому, що мультидисциплінарний підхід до лікування має стати не просто фантазією про майбутнє медицини, а повсякденною методою роботи з пацієнтами.

В рамках мультидісциплінарного підходу клініка EuReCa на постійній основі практикує співпрацю з лікарями інших медичних закладів, в тому числі бюджетних, укладаючи з ними угоду про співпрацю. Все, що Вам потрібно — звернутись в клініку з бажанням отримати профільну медичну допомогу мультидисциплінарного типу. Адміністратор у разі потреби зв'яжеться з Вашим лікарем, узгодить всі юридично-організаційні питання і порядок подальших дій.

Телемедицина

У міф про безкоштовну медицину сьогодні вже мало хто вірить. Знімемо рожеві окуляри: навряд чи в країні наявні об'єктивні підстави для існування якісного безкоштовного медичного сервісу.  Наприклад, на державному рівні не працюють механізми фінансування закордонного стажування лікарів. Водночас, пацієнти шукають лікаря який відслідковує актуальні тенденції та технології у лікарській справі, знає про нові ліки. 

Якщо Вам пощастить знайти справді кваліфікованого спеціаліста в державній клініці (звісно, відшукається той не в районі Вашої реєстрації), він завжди має право зруйнувати Ваші надії питанням: «Чому Ви звернулися до мене? Вам потрібно до Вашої районної лікарні!». Тож напередодні візиту ми пошепки з'ясовуємо, який саме «благодійний внесок» треба запропонувати, аби не почути фатального питання. Чи траплялося з Вами щось подібне?

Традиційний «безкоштовний» сценарій

Пацієнт звертається до місцевої поліклініки. Аналізи показують підозру на певну хворобу. Місцевий лікар розводить руками: мовляв, немає необхідного обладнання, потрібних спеціалістів і т.д. І направляє пацієнта до районної лікарні. Навіть без «благодійних внесків» пацієнт автоматично починає витрачати гроші на дорогу, проходження повторних аналізів, марнує чимало часу в нескінченних чергах. Пацієнт потрапляє до чергового лікаря і при цьому ніхто не гарантує, що в районній лікарні він відразу отримає необхідну допомогу.

Не виключено, що з районної клініки пацієнта направлять до іншого медичного закладу більш вузької направленості. За таких умов витрати на лікування автоматично зростають при тому, що лікування ще не почалось.

Віддалені консультації

Отримавши направлення у районній лікарні, хворий заходить до інтернету, знаходить клініку, яка надає телемедичні консультації з офіційними висновками, оформленими відповідно до вимог МОЗ. Пацієнт «телемедичної клініки» сам обирає лікаря, пише лист-заявку та надає результати обстежень що вже виконані. Спосіб подальшого спілкування з лікарем обирає сам пацієнт.

У будь-якому випадку пацієнт отримує офіційно завірений діагноз та призначення лікування. Так, наче він і справді їздив до столичної клініки. Далі хворий сам або з допомогою сімейного лікаря вирішує, де проходити лікування, і чи потрібна госпіталізація взагалі. Зручно, чи не так?

Телемедицина — нове направлення в лікарській практиці, тому така форма консультацій коштує значно дешевше, ніж особистий прийом у того самого лікаря.

Зрештою, телемедична консультація може бути вигіднішою та ефективнішою за багаторазові поїздки до «безкоштовної» лікарні.

Сучасному пацієнтові зручніше і дешевше скористатись новітніми технологіями, а не бути заручником пострадянських стереотипів!

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook