ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Баннер

Гемодіафільтрація

Гемодіафільтрація відрізняється від гемодіалізу тим, що в цій методиці окрім дифузійного транспорту для видалення уремічних токсинів з крові використовується ще й конвективний, тобто видалення речовин в об’ємі рідини, що додатково автоматично вводиться в екстракорпоральний контур (так званий субстітуат). Переваги та недоліки цього методу такі ж, як і високопоточного діалізу.

Суть методу гемодіафільтрації полягає в тому, що кров пацієнта пропускають через напівпроникну мембрану з відносно великими порами - отворами (високопоточний діалізатор або гемофільтр). На відміну від гемодіалізу, де діалізуючий розчин не змішується з кров’ю, при  гемодіафільтрації в кров у доволі великій кількості додають спеціальний (заміщуючий) розчин, який потім видаляється через мембрану фільтру разом з «шкідливими» речовинами.

Процедура гемодіафільтрації на перший погляд не відрізняється від гемодіалізу, але є технічно більш складною і потребує спеціального обладнання - апаратів для гемо(діа)фільтрації. Такі апарати можуть проводити і гемодіаліз, але на відміну від звичайних апаратів для гемодіалізу, мають складнішу конструкцію, оскільки забезпечують приготування заміщуючого розчину, який повинен бути стерильним. 

Додатковою перевагою є зменшення частоти артеріальної гіпотензії (досить частого ускладнення «звичайного»гемодіалізу). А додатковими недоліками — значне зростання вартості за рахунок необхідності використання спеціальних витратних матеріалів та додаткового очищення води (оскільки значні об’єми субстітуату вводяться в організм пацієнта). Були проведені численні дослідженні, що вивчали вплив застосування гемодіафільтрації на виживання пацієнтів у порівнянні із «звичайним» гемодіалізом, які мали суперечливі результати. На сьогодні, підсумком цих досліджень є переконаність в тому, що гемодіафільтрація не має негативного впливу на тривалість життя гемодіалізних пацієнтів, а її позитивний вплив (тобто зростання тривалості життя) не можна виключити при застосуванні дуже великої кількості субстітуату (від 18 до 23 літрів за сеанс) і тільки у порівнянні з високопоточним гемодіалізом.


ОГЛЯД
Попередній огляд лікарем, при потребі збирається команда, до якої може увійти лікар, який направив пацієнта
Записатись на прийом
ОБСТЕЖЕННЯ
Призначення тільки необхідних дообстежень, пройти які пацієнт може в т.ч. за місцем проживання
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Встановлення діагнозу, призначення програми лікування. Особисто або віддалено (телемедично)
ЛІКУВАННЯ
Пройти лікування пацієнт може в будь-якій клініці на вибір, в т.ч. за місцем проживання


Додаткова інформація

Звичайний гемодіаліз

Подовжений амбулаторний гемодіаліз

Високопоточний гемодіаліз

Короткий щоденний гемодіаліз

Нічний гемодіаліз

Домашній гемодіаліз

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook