EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Адреса Київ, вул. Хорива, 23В
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
Меню Меню
Материнський сепсис: декларація ВООЗ

Материнський сепсис: декларація ВООЗ

Материнський сепсис (в Україні використовується термін акушерський сепсис), за даними ВООЗ, є третьою прямою причиною материнської смертності. 

Декларація містить нове визначення материнського сепсису (узгоджене з SEPSIS III): материнський сепсис - стан, який загрожує життю і обумовлений дисфункцією органів унаслідок інфекції під час вагітності, пологів (або після аборту) або у післяпологовому періоді.

Серед іншого у декларації зазначається, що материнському сепсису приділяють недостатньо уваги та наголошується на необхідності інтенсифікації дослідницьких, освітніх та організаційних зусиль для покращення діагностики та лікування цього захворювання.

http://apps.who.int/iris/bitstream/10665/254608/1/WHO-RHR-17.02-eng.pdf?ua=1Прикраплені файли:

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Зворотній дзвінок
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook