ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Програма лояльності «Почуй своє серце»

Програма лояльності «Почуй своє серце»

Наповнене щоденними турботами сучасне життя таке метушливе. Так хочеться все встигнути, що намагаєшся не помічати хронічної втоми, частого запаморочення, скарг на роботу серця. Між тим, офіційна статистика показує, що понад 50% летальних випадків пов’язані з серцево-судинними захворюваннями. Усвідомте цю цифру...

Як лікарям нам відомо скільки сил, часу і грошей можна заощадити, якщо діагностувати проблему вчасно, не очікуючи ускладнень. Але факт залишається фактом, більша частина українців «полюбляє» якщо вже і їхати до лікаря, то на «швидкій».

З 12.12.2016 по 12.02.2017 в клініці EuReCa буде діяти програма лояльності «Почуй своє серце». Тому, не відкладайте на потім, спеціальні пропозиції — чудовий привід пройти діагностику і відкинути свої підозри.

Холтерівський моніторинг ЕКГ

Пацієнт проводить день в звичному для себе ритмі. Спеціальний пристрій фіксує електрокардіограми протягом 24 годин, завдяки чому лікар може відслідковувати поведінку серця у різних ситуаціях як то стан спокою, навантаження або стресу. Такий вид діагностики найефективніший для виявлення ішемічної хвороби серця, порушень ритму та провідності серця.

500грн 380грн

Амбулаторний моніторинг артеріального тиску

Дозволяє відслідкувати зміни тиску в режимі реального життя, а також виявити відсутність зниження артеріального тиску вночі, що свідчить про значний ризик серцево-судинних захворювань таких як інфаркт міокарда або інсульт. Вимірювання проводять за допомогою маленького цифрового приладу, що розташований прямо на манжеті для вимірювання, звичайно, протягом 24 годин.

300грн 180грн

 


Додаткова інформація

Електрокардіографія (ЕКГ)

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook