ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана Михайлівна17 років досвіду
Лікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії
Співавтор наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».
Крушинська Ніна Анатоліївна
Крушинська Ніна Анатоліївна17 років досвіду
Лікар-кардіолог, кандидат медичних наук
Автор 15 друкованих наукових праць. Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Оцінка порушень пружно-еластичних властивостей артерій у хворих з артеріальною гіпертензією та синдромом обструктивного апное сну, можливості корекції»

Електрокардіографія (ЕКГ)

Електрокардіографія (ЕКГ)Електрокардіографія (ЕКГ) є одним з основних і обов’язкових методів обстеження пацієнтів з підозрою на захворювання серця.

Комп’ютерна 12-ти канальна ехокардіографічна багатофункціональна система ECGpro® клініки EuReCa використовує один із найточніших алгоритмів Hannover ECG System (HES®), що дозволяє проводити як рутинні, так і індивідуально адаптовані дослідження.

Система обладнана індикатором якості сигналу від кожного електроду, що гарантує бездоганну якість реєстрації електрокардіограми. ECGpro® відображає відразу усі виміряні величини. Таблиця вимірювань містить статистику P, QRS і T для всіх 12 каналів. Програмне забезпечення також дозволяє лікарю, за бажанням, самостійно виміряти тривалість зубців та інтервалів.  Таблиці, графіки і тренди, що формуються автоматично або на вимогу лікаря також допомагають у процесі аналізу. Фінальний висновок робиться лікарем, а система підтвердження висновків гарантує, що результат може бути відредагований лише авторизованим користувачем. Після збереження ЕКГ-запису, він може бути відкритим на будь-якому робочому місці клініки.

Ціни в Києві

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ
грн
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
грн
Електрокардіографія (ЕКГ)
ЕКГ (без заключення лікаря) 80
ЕКГ (заключення лікаря) 130
Консультації
Консультація кардіолога600450
для зареєстрованих
або
за направленням лікаря

Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook