ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Рекомендації із зменшення пошкодження головного мозку після серцево-легеневої реанімації

Рекомендації із зменшення пошкодження головного мозку після серцево-легеневої реанімації

Терапевтична гіпотермія (ТГ) – зниження температури ядра тіла до 32-34о С, як може бути досягнуто різними методами.

Таргетоване керування температурою (ТКТ) – досягнення та підтримання температури ядра тіла 36о С.

Пацієнти зі шлуночковою тахікардією/фібриляцією шлуночків (шоковим ритмом) потребують негайної дефібриляції і часто є «менш хворими», ніж пацієнти з асистолією або електро-механічною дисоціацією (нешоковим ритмом - які не потребують електричної кардіоверсії), причиною яких критичні захворювання такі як сепсис, і які вже тривалий час борються за своє життя.

У пацієнтів у комі після шлуночкової тахікардії/фібриляції шлуночків (ШТ/ФШ) застосування ТГ протягом 24 годин покращує виживання та неврологічний статус. (Рівень доказовості А)

У пацієнтів у комі після ШТ/ФШ або електро-механічної дисоціації (ЕМД)/асистолії ТКТ протягом 24 годин з наступним зігріванням до 37о С і підтримкою температури тіла менше 37,5о С протягом 72 годин так само ефективне, як і ТГ з точки зору смертності і неврологічного статусу. (Рівень доказовості В)

У пацієнтів у комі під час ФШ немає достатніх доказів, які підтримують застосування ТГ. (Рівень доказовості U)

У пацієнтів у комі під час ЕМД/асистолії застосування ТГ призводить до покращення неврологічного статусу та госпітального виживання. (Рівень доказовості С)

Проведення охолодження пацієнтів після зупинки серцевої діяльності на догоспітальному етапі не покращує виживання та неврологічний статус. (Рівень доказовості А)

У пацієнтів у комі після негоспітальної зупинки серцевої діяльності додаткове до ТГ застосування коензиму Q10 можливо покращує виживання, але не неврологічний статус. (Рівень доказовості С)

У пацієнтів з негоспітальною зупинкою серця або ШТ/ФШ немає достатніх доказів для того, що б рекомендувати застосування наступних втручань або засобів: ксенон, німодипін, селен, кортикостероїди, застосування 100% кисню після реанімаційних заходів, ізоволемічної високооб’ємної гемофільтрації. (Рівень доказовості U)

У пацієнтів з негоспітальною зупинкою серця або ШТ/ФШ неефективні наступні втручання або засоби: лідофлазин, введення тіопенталу або діазепаму. (Рівень доказовості В)

Practice guideline summary: Reducing brain injury following cardiopulmonary resuscitation
Neurology 88 May 30, 2017
http://www.neurology.org/content/early/2017/05/10/WNL.0000000000003966.full.pdf+htmlПрикраплені файли:

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook