ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
МенюМеню
Seca 985 – модифіковане мобільне ліжко з контролем змін ваги

Seca 985 – модифіковане мобільне ліжко з контролем змін ваги

При лікуванні діалізом або при інтенсивній терапії, багато пацієнтів не можуть бути зважені сидячи або стоячи. Для цього в клініці EuReCa використовується Seca 985 – модифіковане мобільне ліжко призначене для контролю зміни ваги пацієнта.

Такі прилади практично неможливо зустріти в лікарнях України і на перший погляд, слідкувати за вагою пацієнта здається дрібницею, але професіонали знають, що раннє розпізнавання коливань ваги має життєво важливе значення, особливо у відділеннях інтенсивної терапії, де будь-яка зміна може вплинути на здоров’я та життя пацієнта.  

Тіло не повинно містити ні занадто мало, ні занадто багато води, оскільки це може стати причиною небажаних наслідків. Зневоднення організму може призвести до кровоносного колапсу та шоку, а у разі гіпергідратації, вага пацієнта збільшується через утримання води, наслідками можуть бути судоми, головний біль, набряки і навіть смерть.

Під час вимірювання Seca 985 дозволяє застосовувати як симетричну так і асиметричну функції, тобто можна встановити ліміт або діапазон коливань. Наприклад, пацієнти проходять діалізне лікування через певні проміжки часу, токсичні речовини і води накопичуються в організмі. В результаті, вага пацієнта збільшується з кожним днем. Під час лікування, суха вага пацієнта, тобто, без урахування накопиченої рідини, може бути визначена як цільова. Як тільки досягається необхідна цифра, прилад сигналізує і гемодіаліз може бути зупинено. У разі тяжких опіків, пацієнти відчувають серйозну втрату рідини. Організм намагається віднайти баланс, використовуючи рідину, взяту з кровоносних судин. Ця реакція, в свою чергу, призводить до труднощів у підтримці правильної циркуляції в організмі. За допомогою симетричної границі, вага пацієнта з достатнім запасом рідини визначається поряд з відповідним діапазоном коливань. Якщо значення виходить за допустимі межі, лікар чує акустичний сигнал тривоги.

Уважне ставлення до всіх аспектів лікування, поряд з використанням сучасного обладнання дозволяє клініці EuReCa тримати високу планку, зокрема в таких напрямках як інтенсивна терапія та діалізне лікування.

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook